Dyson Servis Altunizade

Dyson Servis Altunizade olarak uzun yıllardır İstanbul Üsküdar’a bağlı Altunizade semtinde siz değerli müşterilerimize en doğru ve kaliteli bir şekilde elektrikli süpürge onarım, yedek parça ve aksesuar değişimi alanında hizmetler vermeye devam ediyoruz. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız her geçen gün kendisini geliştirip başarısının üzerine başarı ekliyor. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmalar yapıp en doğru ve güvenli hizmeti vermeye çalışıyor.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile süpürgenizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyoruz. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilerimize olan ilgimiz devam etmektedir. Onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam eden firmamız onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlıyor. Firmamız tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır.

Aynı şekilde onarım ve yedek parçada da kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitededir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize önem veriyor. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


Altunizade Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Altunizade” üzerine 2 yorum

  1. Evde yeni doğan 2 haftalık bebeğim olduğu için toza karşı onu koruyabilecek en iyi süpürge araştırmalarım sonucu daha doğmadan evime Dyson marka süpürge almıştım. Bir süre sonra filtresi kısmı problem çıkarıp çekmemeye başlayınca Altunizade Dyson Servisi arayarak durumu bildirdim ve gün içinde gelip süpürgeyi aldılar ertesi gün de tamir ederek bana teslim ettiler. Parça değişiminin zor olduğunu bildiğim için bunu hiç beklememe rağmen beni şaşırtan marka, mevcut memnuniyetimi arttırdılar.

  2. Eski kullanmış olduğum elektrikli süpürgem yeni evime taşınırken nakliye sırasında kırıldığı için 2014 yılında uzun araştırmalar yapıp kaliteli olmasını isteyerek biraz daha pahalı olan Dyson marka elektrikli süpürge satın aldım. Gerçekten de dışarıdan duyduğum kadar varmış, performasnı fiyatına oranla oldukça iyi. Ancak dün sabah makinemle temizlik yaparken birden yanık kokusu gelmeye başladı. Ben de motorun yanmasında korkarak makinemi kapattım. Şu an bir kronik rahatsızlığım olduğu için koronadan dolayı dışarı çıkmam pek doğru değil. Konu hakkında bilgisi olan kimse varsa ya da daha önce başına böyle bir durum gelen kimse varsa burdan cevaplayabilir mi? Sizce makinemi açıp kullanmaya devam etmeli miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56