Dyson Servis Küçükyalı

Neredeyse her vazgeçilmez eşyalardan biri olan elektrik süpürgelerinin küçük bir arızası bile hayatımızı zor bir duruma sokabilir. Her teknolojik üründe olduğu gibi süpürgelerin de bir ömrü vardır. Süpürgelerinizin temizliği makinenin sağlığı açısından çok önemlidir.

Düzenli parça değişimi ve bakımla sorun çıkarma olasılığı düşer. Bazen kullanıcı hatası yüzünden çıkan arızalarda da yardımcı oluruz. Kullanım ömrüyle alakalı sıkıntılar da çıkabilir. Dyson Servis Küçükyalı olarak bizler; deneyimli, başarılı, profesyonel teknik elemanlarıyla kaliteli hizmetinden ödün vermeden müşterilerine hizmet sağlıyoruz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Süpürgenizin emiş gücünün azalması, motor temizlemesi vb. sorunlarında bir telefonla bizlerden yardım alabilirsiniz.

Arıza kaydı oluşturulduktan sonra önce adresinize geliyor, eğer adresinizde halledilecek bir arıza ise aynı gün adresinizde onarımı gerçekleştiriyoruz. Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken bir parça var ise parçayı değiştiriyor, üstelik taktığımız parçalara ve işçiliğe 1yıl boyunca garanti veriyoruz. Çıkacak bir arızada elinden geldiğince makinenizin hayatını kurtarmaya odaklı olan firmamızda, fiyatlarımın uygunluğu ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktan asla taviz vermiyoruz. Siz de Dyson Servis Küçükyalı merkezine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.


Küçükyalı Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Küçükyalı” üzerine 2 yorum

  1. 3 senedir memnuniyetle kullandığım ve bu zamana kadar hiç arıza yapmayan Dyson marka süpürgem geçen haftalarda tozları alış gücünde ve performansında düşüklük yaşadığı için Küçükyalı Dyson servisini aradım. İlk başta aynı gün içinde gelen ekip problemin motordan kaynaklanabileceğini söyleyip süpürgeyi götürdü tamir ettiklerini söyleyerek geri getirdikleri makinemde problem devam etti. Tekrar aynı sebepten arayınca ikinci kez gelen ekip de problemi çözemedi. Teknik servis ünvanını kesinlikle haketmiyorlar.

  2. Dyson marka DC 62 animal pro model süpürgemin ucu ile hortumu arasındaki parçayı evi süpürürken çatlatmam Küçükyalı Dyson Servis numarasını arayıp durumu bildirdim. Ellerine yedek parçanın olmadığını ama birkaç gün içerisinde temin edebileceklerini söylediler. Daha önce birden fazla yere bu parçayı sorduğum için bulabileceklerine dair çok inancım yoktu fakat 2 gün sonra yedek parçayı getirip değiştirerek sorunumu çözdüler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56