Dyson Servis Koşuyolu

Dyson marka elektrikli süpürgeler oldukça kaliteli olarak bilinen markaların başında gelmektedir. Fakat elektrikli süpürgeler genellikle çok sık kullanılan eşyaların başında gelir. Bu yüzden elektronik aletlerin kullanıma bağlı olarak arızalanması kaçınılmazdır. Bu alanda birçok teknik servis firması bulunmaktadır.

Bunlardan birisi olan Dyson Servis Koşuyolu şubesi siz değerli Dyson marka süpürgenize ait her türden arızayı çok kısa bir süre içerisinde gidermektedir. Bunun yanı sıra zaman zaman elektrikli süpürgelerin hortum, başlık, filtre, toz torbası gibi parçaların değişimine ihtiyacı olabilir. Bu durumda da bize ulaşıp istediğiniz yedek parçayı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bize ulaştığınız takdirde yedek parça ve arıza tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse veya yedek parça için geldiysek işimizi evde yapıyoruz. Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz. Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Koşuyolu Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Koşuyolu” üzerine 2 yorum

  1. Dyson markasına ait V11 kablosuz dikey süpürge modelini uzun süredir kullanıyorum. Süpürme performansı bakımından çok yüksek performans gösterdiği için bir hayli memnundum. Fakat geçen haftadan beri modunu seçmek istediğimde üstündeki tuşların basmadığını fark ettim. Önce tutukluluk yapıyordu daha sonra ise basmamaya başladı. Koşuyolu Dyson Servis şubesine ulaştığımda ise kullanıcı hatası olduğu için ona kendilerinin bir şey yapamayacağını söylediler. Aranızda tuşlarla alakalı bu problemi yaşayan var mı?

  2. Dyson markasının v6 modeline ait elektrikli süpürgesini kullanıyorum ve geçen gün tozları alış gücünün zayıfladığını fark edince bataryasın internetten bakarak değiştirdiğimde problemin hallolacağını düşünüyordum. Fakat bataryayı değiştirmeme rağmen bir değişiklik olmadığı için internetten numaralarını bulduğum Koşuyolu Dyson Servise getirdiğim süpürgemi incelediler ve değiştirdiğim bataryanın problemli olduğunu saptayarak yeni batarya ile değiştirdiler. Şu an makinem eskisinden daha iyi çalışıyor.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56