Dyson Servis Feneryolu

Dyson markası birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan bir marka olmakla birlikte bu markanın en bilindik ve en fazla kullanılan ürünleri ise elektrikli süpürgeleridir. Elektrikli süpürgeler hemen hemen her gün kullanılan elektronik eşyalardır. Sürekli olarak her gün çalışan her elektronik eşyanın kendi parçalarından ya da kullanıcı hatasından ötürü arıza çıkaracağı kaçınılmaz bir sondur.

Bu noktada kullanıclar için işini düzgün yapan profesyonel bir teknik servis ihtiyacı doğar. Bu sebep ile Dyson Servis Feneryolu olarak alanında uzman, sürekli kendisini geliştirmeye açık ve hevesli kadromuz ile elektrikli süpürge arıza, yedek parça ve hortum, başlık toz torbası gibi aksesuarlarının satışı hizmetlerini vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz ile hizmetlerimizi yaparken bir yıllık garanti hizmeti sunuyor, hizmetlerimizden memnun kalacağınızın vaadini şimdiden veriyoruz. Feneryolu ve çevresinde bu hizmetleri veren profesyonel bir ekip arıyorsanız biz hep buradayız. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli Dyson marka süpürge kullanıcılarına süpürge alanında daima hizmet vermeye hazır.


Feneryolu Dyson Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Feneryolu” üzerine 3 yorum

  1. Dyson marka süpürgemi uzun süredir hiç servise götürmeden kullanmama rağmen çok memnundum. Fakat ta ki geçen gün süpürürken makinenin borusunun içinden takır tukur sesler gelene kadar. Bu seslerin ardından makinenin çekim gücü azaldı. Ben de hiç uğraşmadan Feneryolu Dyson Servisi aradım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

  2. İnternetteki kullanıcı yorumlarına da bakarak daha bu kadar moda olmadan önce Dyson markasına ait elektrikli robot süpürge aldık. 2,5 senedir kullanıyor olmamıza rağmen oldukça memnun kaldığımız süpürgemiz geçen gün duvara çarparak işlev göremez hale gelince Feneryolu Dyson Servis ile iletişime geçerek durumdan bahsederek kendilerine süpürgemizi teslim ettik. Biz umudu kesmişken 1 hafta sonra süpürgemizi bize sağlam tamir olmuş bir şekilde tamir ettiler.

  3. 2016 senesinden beri Feneryolu semtinde bulunan hukuk büromuzda Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Aldığımız ilk seneler süpürgemizin mükemmel bir çekim gücü vardı. Fakat geçtiğimiz hafta birdenbire elektrikli süpürgemizin emiş gücünde düşüklük olduğunu fark ettik. Bu durum karşısında vakit kaybetmeden hemen Dyson Servis Feneryolu şubesi ile iletişime geçtik. Yaptığımız telefon görüşmesinin hemen ardından hemen ofisimize gelen teknik servis ekibi elektrikli süpürgemizin motorunda problem olduğunu söyledi. Bunun üzerine teknik servis ekibi motoru tamir etmeye deneyeceklerini, eğer tamir mümkün olmazsa değişim yapacaklarını söylediler. Aradan geçen 2 haftanın sonunda motor tamirini yapan firma sorunsuz bir şekilde süpürgemi teslim etti. Bu firmayı tüm Dyson süpürge kullanıcılarına öneririm.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56