Dyson Servis Acıbadem

ullanıcılar elektrikli süpürge satın alırken uzun ömürlü olmasının yanı sıra elektrikli süpürgeden tam performans almayı amaçlar. Bundan dolayı, bu özelliklere sahip olan Dyson markası tercih edilen markaların başında gelir. Çünkü Dyson ürettiği kaliteli süpürgelerde adından söz ettiren markaların başında gelmektedir. Ancak her markada olduğu gibi Dyson markasında da zaman zaman arızalar meydana gelmektedir. Bu noktada işinde uzmanlaşmış, müşterilerin talepleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti verecek bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Yılların vermiş olduğu deneyimle Dyson Servis Acıbadem, Dyson süpürgesine ait her türden sorunu çok kısa bir süre içerisinde profesyonelce gidermektedir.

Hizmetlerini İstanbul Kadıköy ilçesine bağlı Acıbadem semtinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Alanında profesyonelleşmiş ekibimiz Dyson marka süpürgelere ait her türlü arızayı en etkin ve hızlı bir şekilde gidermektedir. Bunun yanında onarım işleminden sonra teknik desteğini asla kesmemektedir. Ayrıca hizmet sonrası tamiratını ya da parça değişimini yaptığı cihazınıza 1 yıl süreyle de garanti vermektedir. Bu garanti sayesinde siz değerli müşterilerimiz asla mağdur olmamakta, firma olarak bizler de yaptığımız işin arkasında durduğumuzu göstermiş oluruz. Sizler de Dyson marka süpürgenizde herhangi bir hizmet ihtiyacı varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Acıbadem Dyson Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Acıbadem” üzerine 2 yorum

  1. Eşimle ikimiz de çalışıyoruz ve bu yüzden de gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir abla var. Gün içerisinde temizlik de dahil olmak üzere mutfak işlerimizden o sorumlu. Geçen gün telaş içinde aradığında iş yerindeydim telefonda kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunu kırdığını söyledi. Arıza giderimi için Dyson Güngören Servisi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine yardım için götüren ekip 3 gün sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

  2. Kadıköy Acıbadem’de bulunan mai müşavirlik büromuzda uzun senelerden beridir Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Pandemi nedeniyle işlerimizin biraz durgun olmasından dolayı biz de bu süre zarfında ofisimizde tadilat yapmıştık. Tadilat sonunda temizlik yaparken muhtemelen bir çiviyi çekerken süpürgenin hortumu çatladı. Biz de vakit kaybetmeden hemen Dyson Servis Acıbadem şubesi ile internetten bulmuş olduğumuz telefon numarası üzerinden iletişime geçtik. Kısa süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi hortum değişikliği yaparak problemimizi ortadan kaldırdı. Gerek sunmuş oldukları kaliteli ve profesyonel hizmetten, gerekse de uygulamış oldukları düşük fiyat politikalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Acıbadem ve çevresinde Dyson süpürge servisi arayanlar gönül rahatlığıyla bu firmayı tercih edebilirler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56