Dyson Servis Suadiye

Elektrikli süpürgeler hemen hemen her gün kullanılan ve evin temizlik anlamında büyük yükünü sırtlayan eşyaların başında gelir. Fakat zaman zaman çeşitli nedenlerden ötürü süpürgeler arızalanabilir. Konu elektrikli süpürge olunca herhangi bir arızasında tamir eden kişinin teknik bilgi ve pratik deneyim olması kullanıcıların ya da şikayeti olan kişilerin istekleri arasında en dikkat ettiklerinden birisidir.

Hal böyle olunca bu hizmetleri veren firmaların ekiplerini oluşturan kişilerin alanında uzman ve kendini sürekli geliştirmeye istekli kişilerden oluşturmak isteği doğaldır. Bu sebep ile Dyson Servis Suadiye firmamızın tamamı uzman kadrodan oluşmaktadır. Ayrıca güler yüzlü ve sorunlara pratik yaklaşan ekibimiz için servisimizi kullanan kullanıcılar oldukça olumlu yorumları bize bildirmektedir. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli müşterilere daima kaliteli hizmet vermeye odaklıdır.

Sadece servis öncesi değil, servis sonrası da teknik desteğini kesmez, vermiş olduğu hizmete de 1 yıl süreyle garanti verir. Sizin de Dyson marka elektrikli süpürgenizle ilgili herhangi bir sorununuz var ise gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.


Suadiye Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Suadiye” üzerine 3 yorum

  1. Tek başıma yaşıyorum ve bence boş evin tozu daha fazla oluyor diye düşünüyorum. Kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunu geçen hafta evime gelen evli bir arkadaşımın çocuğu kırdı. Ertesi gün Suadiye Dyson Servis şubesini arayarak bunun tamirinin olup olmayacağını sordum. Hemen yerinde incelemeye gelen ekip makineyi götürdü ve ertesi gün sorunsuz bir şekilde makinemi geri getirdiler.

  2. Çalıştığım için ben işteyken uzun süredir birlikte çalıştığım evde temizlik işlerime yardımcı olan abla en son geldiğinde Dyson marka elektrik süpürgemin boru ile hortumu arasında olan kısmı plastik kısmı kırdı. Ne diyeceğimi bilemeden Suadiye Dyson Servisi arayarak makineye bakmak icin gelmelerini rica ettim. Akşam üstü gelen ekip uygun parça bulmanın epey zor olduğunu umutsuzca söyleyerek makineyi götürdü ve ertesi gün beni şaşırtarak beklemediğim bir şekilde makinemi tamir edilmiş halde geri getirdiler.

  3. Uzun senelerden beridir evimde Dyson markasının Dc32 Exclusive modelli elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Aldığım günden bugüne kadar geçen süre içerisinde de sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Dyson marka elektrikli süpürgem son 1 haftadır çok fazla koku yaparak çalışmaya başladı. Bunun yanı sıra kullandığım esnada elektrikli süpürgemin olması gereknden çok daha fazla ısındığını farkettim. Geçtiğimiz hafta makinemi götürdüğüm Dyson Servis Suadiye şubesi sorunun motordan kaynaklandığını söyleyip benden 3 gün süre istediler. Dün telefonla bana ulaşan teknik servis ekibi süpürgemin tamir olduğunu söyleyip teslimat için evime getirebileceklerini söylediler. Ben de ertesi gün zaten o tarafta işim olduğunu söyleyip, gidip süpürgemi alıp evde denediğimde sorununu giderilmiş olduğunu farkettim. Kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56