Dyson Servis Soğanlık

Evimizin temizlik ihtiyacını çok büyük ölçüde karşılayan elektrikli süpürgeler bütün teknolojik aletler gibi arıza yapabilir, ya da parça değişimine ihtiyacı olabilir. Dyson Servis Soğanlık şubesi olarak siz değerli Dyson süpürge kullanıcılarının süpürge tamiri, yedek parça, aksesuar, hortum filtre, başlık gibi parçaların değişimi ihtiyaçlarında akla gelen ilk tercih olmaktan gurur duyuyoruz. Bu durumlarda evinize gelip bu sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Pazar günü haricinde haftanın 6 günü bizimle irtibata geçip uzman, deneyimli, profesyonel teknik elemanlarımız ile birlikte onarım ve yedek parça değişimi için bize güvenebilirsiniz. Bize ilgili numaralardan ulaştığınız taktirde tekniksel bir arıza durumunda ya da parça değişikliği isteyen bir arıza durumunda evinize gelip parçayı değiştirir ve bunun üstüne size 1 yıllık bir garanti veririz. Çünkü müşteri memnuniyeti ve bize olan güveni şubemiz ve markamız adına bizim için çok önemlidir. Uzun yıllardır başarı oranımız firmamız olarak çok yüksek. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.


Soğanlık Dyson Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Soğanlık” üzerine 3 yorum

  1. Eşimizle ikimiz de çalıştığımızdan dolayı evdeki eşyaların ikimiz için de en pratik markanın modeline ait olması çok önemli. Bu yüzden de eş dosttan tavsiyeler üzerine Dyson marka süpürge satın aldık. Severek kullanıyorduk bir problem yoktu, fakat geçen hafta süpürgemiz küçük tozları bile almamaya başlayınca Soğanlık Dyson Servise götürdük ve 2 saat içerisinde filtresi ile alakalı problemi çözerek bizi mağdur etmekten kurtardılar.

  2. Kullanmakta olduğum bir önceki süpürgemin sürekli bozulması nedeniyle kendime yeni kullanışlı ve gelişmiş bir süpürge arayıp duruyordum. Hatta fiyat olarak da büyük bir meblağı gözden çıkarttığım için arkadaşımın büyük ısrarları sonucu Dyson marka süpürge aldım garantisi bittikten sonra şansıma motorundan arızalar çıkarmaya başladı ve Soğanlık Dyson Servis şubesini arayarak durumu belirttim. 1 hafta gibi uzun da bir süre olsa süpürgemi eskisinden daha iyi sağlam teslim ettiler.

  3. Her ne kadar diğer markalardan biraz daha pahalı olsa da sağlamış olduğu yüksek emiş gücü ve üretim esnasında kaliteli parça kullanmaları Dyson markasını tercih etmememin en büyük nedenlerinden birisiydi. Aldığım günden bugüne dek geçen süre içerisinde de performansından oldukça memnundum. Fakat kullanmış olduğum Dyson marka elektrikli süpürgemin geçen hafta tekerleği arızalandı ve hiçbir şekilde kullanılamıyordu. Ben de bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Dyson Servis Soğanlık şubesi ile iletişime geçtim. Çok kısa bir süre içersinde sorunumu çözen teknik servis ekibi anında süpürgemi teslim etti. Teknik servis ekibine teşekkür ederim ancak Dyson markası üretim esnasında kullanmış olduğu parçaların kalitesi konusunda kafamda soru işaretleri oluşturdu.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56