Dyson Servis Cevizli

Elektrikli süpürge üreten markalar arasında kendini kanıtlamış ve bu alanda verdiği hizmet için güvenilirliği de yüksek olan Dyson markasına ait elektrikli süpürgeler çoğu kişi tarafından severek kullanılan markaların arasındadır.

Elektrikli süpürge sektöründe hayatınızı zenginleştirecek yepyeni teknolojilere imza atmak, bu teknolojileri her koşulda en uygun fiyata sunacak güce sahip olmak gibi bir vizyona sahip Dyson markası bu vizyonu sayesinde yaşamınızı rahatlatacak seçenekler ve belki de hayatınızı değiştirecek fırsatlar sunar. Elektronik eşyalar kullanıma bağlı olarak belirli bir yerden sonra arıza vermektedir ve kullanıcıların özellikle garanti süresi de bitmişse en çok aradığı şey bu arızalardan sonra güvenilir bir servistir.

Bu sebep ile Cevizli ve çevresinde iseniz Dyson markasına ait klimalarınızın arızalanması durumunda Dyson Servis Cevizli şubesi olarak alanında uzman, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli Dyson süpürge kullanıcılarının onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılamak bekliyoruz. İlgili telefon numarası ile ulaşıp arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelen ekibimiz size en doğru ve en kaliteli hizmeti verecektir.


Cevizli Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Cevizli” üzerine bir yorum

  1. 1.5 sene önce aldığım Dyson marka Animal Pro modelli süpürgem parkedeki tozları bile almakta zorlanmaya başladığı için Cevizli Dyson Servisini arayarak durumumdan bahsettim. 3 gün önce gün içinde yoğunluk olduğunu bu yüzden de anca akşam gelebileceklerini söylemelerine rağmen hala gelmelerini bekliyorum. İki çocuk annesiyim ve sorun yakın zamanda çözülmezse bebeklerim mikrop kapacaklar. Başka şubelerdeki servislerle aynı problemi yaşayan var mı aranızda?

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56