Dyson Servis Moda

Elekrikli süpürge denilince ilk akla gelen markalardan birisi olan Dyson markası, elektrikli süpürge sektöründe hayatınızı zenginleştirecek yepyeni teknolojilere imza atmak, bu teknolojileri her koşulda en uygun fiyata sunacak güce sahip olmak olan vizyonu sayesinde yaşamınızı rahatlatacak seçenekler ve belki de hayatınızı değiştirecek fırsatlar sunmaktadır.

Fakat her ne kadar kaliteli ürünler üretiyor olsa da Dyson marka elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalar verebilmektedir. Kadıköy Moda semtinde bulunan özel teknik servis firması olan Dyson Servis Moda, Dyson marka elektrikli süpürgelere ait her türden hizmeti en profesyonel şekilde vermektedir. Onarım, yedek parça, aksesuar, toz torbası filtre, hortum ve başlık başta olmak üzere süpürgenize ait her türden değişim ve onarım için bizleri tercih edebilirsiniz.

Hem kaliteli hizmet hem de öncelikli olarak adresinizde işlem yapan firmamızda alacağınız hizmete 1 yıl süreyle garanti süresi verilir. Üstelik uygun fiyat politikasıyla müşterinin cebini de düşünür. Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Moda Dyson Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Moda” üzerine 2 yorum

  1. Dyson markasının Cinetic Big Ball model süpürgesini uzun zamandır kullanıyorum. İlk başlarda severek ve memnuniyetle kullandığım makinemin vakum gücü bana son 1 haftadır oldukça düşmüş gibi geldi. Moda Dyson Servisi arayarak problemimden bahsettim. 2 saat sonra hemen gelip süpürgeme yerinde bakan ekip arızayı tespit edip hemen filtresini kısa sürede temizledi ve tıkanan kısmı açtılar. Bu sayede de sorun giderilmiş oldu.

  2. Ev arkadaşımla ikimiz de çalıştığımız için eve çıkarken en pratik ev aletlerini almaya çalıştık. Bu sebep ile kullanıcı yorumlarından ve son günlerdeki trendliğinden dolayı Dyson markasının robot süpürgesini aldık. Biraz da pahalı olduğu için gözümüz gibi baktığımız süpürgemiz geçen gün komut almamaya ve hareket etmemeye başlaması üzerine Moda Dyson Servis ile iletişime geçerek onlara durumu bildirdim ve gelen ekip programlamasının sorunu çözüp yerinde makinemizi tamir ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56