Dyson Servis Atakent

Dyson markası üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgeler ile alanında öncü markalardan birisidir.  Çalışma prensibi olarak disiplini, marka sadakatine karşı gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerde de saygın bir isim ve kariyer yapmış durumda olan Dyson markasının elektrikli süpürgeleri tercih edilenler tarafından oldukça memnun olunmakla birlikte geri dönüşlerin de çok olumlu olduğu markalardan birisidir.

Elektrikli süpürgeler çok sık çalışan ürünlerden birisi olması kullanıcı hatasından ya da kullanım sürelerinin dolmasından kaynaklı olarak arızaları da getirmektedir. Bu sebep ile kullanıcıların güvenilir ve profesyonel bir servis çok sık aradıkları kriterler arasındadır.

Dyson Servis Atakent şubesi, Atakent çevresinde onarım, yedek parça ve aksesuar değişimi hizmetleri veren özel teknik servisler arasındadır. Dyson marka elektrikli süpürgenizde yaşanan herhangi bir arıza ya da parça veya hortum, başlık veya filtre gibi aksesuarların değişiminde gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelip istediğiniz hizmeti çok uygun bir fiyata sizlere sağlayacaktır.


Atakent Dyson Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Atakent” üzerine 2 yorum

  1. Dyson markasına ait Cyclone V10 TM model süpürgeyi kullanıyorum. Başlangıçta performansı yüksek toz çekim gücüne sahipken son 10 gündür çok düşük performans sergiliyordu. Bunun üzerine Atakent Dyson servisini arayarak durumu anlattım filtreden kaynaklanabileceklerini söyleyerek akşam üstü geleceklerini söylediler ve 3 gün sonra gelip problemi filtre değişimi ve temizliğine rağmen çözemediler sadece 3 gün beklediğimizle kaldık!

  2. Atakent semtinde bulunan süpermarketimizin ofisinde Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yıllar önce bir kere alalım, pahalı olsun ama kaliteli olsun diyerekten Dyson markasını tercih etmiştik. İlk seneler mükemmel olan çekim gücü ve performansı gün geçtikçe gözle görülür bir şekilde azalmaya başladı. En son geçtiğimiz hafta sadece ses çıkarıyordu. Zemin üzerindeki hiçbir şeyi çekemeyecek duruma gelmişti. Marketimizde uzun süredir beraber çalışan arkadaşımızla herhalde elektrikli süpürge ömrünü doldurmuştur diye düşündük. Fakat komşu bir esnafın önerisi üzerine Dyson Servis Atakent şubesi ile iletişime geçtik. Kısa süre içerisinde marketimize gelen ekip süpürgemize kendi yerine götürdü. İki hafta sonra teslim aldığımız süpürgemizin ilk günkü performansıyla çalıştığını gördüğümüzde şaşırdık.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56