Dyson Servis Dudullu

Dyson Servis Dudullu olarak uzun senelerdir İstanbul’un Ümraniye ilçesine bağlı Dudullu semtinde siz değerli müşterilerimize onarım ve yedek parça değişimi işleri alanında hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerin talepleri doğrultusunda en kısa ve en güvenli çözümü sizlere sağlamaktadır.

Elektrikli süpürgenizde yaşanan herhangi bir arızada alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelir, arıza tespitini yapar, eğer küçük bir arıza var ise yerinizde süpürgenizin onarımını gerçekleştirir. Ancak büyük bir arıza varsa süpürgenizi alır, kendi yerimizde onarımı yapar ve tekrar gelir sizlere teslim eder. Aynı şekilde bakım ve montaj işleri için de firmamızı aradığınız taktirde gelip en kaliteli bir şekilde işlem yapılır.

Firma olarak kullandığımız tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteden oluşur. Bunun yanı sıra onarım işlemi sonucunda süpürgenize 1 yıl süreyle garanti verilir. Bu kaliteli ve profesyonel hizmetin karşılığında da firmamız cebinizi düşünür ve düşük fiyat politikasını uygular. Eğer sizin de süpürgenizde onarım veya yedek parça değişim ihtiyacı var ise gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Dudullu Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Dudullu” üzerine 2 yorum

  1. Geçen hafta şehir dışına akrabalarımızın yanına gittiğimizde dönüş yolunda Dyson ürünlerinin satıldığı bir elektronik eşya mağazasını gezerken tanıtımı yapılan süpürgeyi ihtiyacımız da vardı diyerek satın aldık. Eve getirdiğimizde borusunun giriş kısmının problemli olduğu için aldığımız yere geri götürmek yerine bulunduğumuz şehirde teknik servis aramaya koyulduk. Dudullu Dyson Servise ulaştığımızda gelip süpürgeyi bizden alarak 1 hafta sonra yenisinin tedariğini sağladılar.

  2. Uzun zamandır yeni süpürge arayışında olmam sebebi ile arkadaşımın ve internetteki yorumlardaki tavsiyeler üzerine karar verip Dyson markasının kablosuz süpürgesini satın aldık. 2 sene bittikten sonra çekim gücünde düşüş yaşayınca Dudullu Dyson Servise makinemizi emanet ettik. Şimdi onlardan haber bekliyoruz fakat internette Dyson Servislerle alakalı problem yaşandığını gördüm. Bu servise elektronik eşyalarını teslim eden var mı?

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56