Dyson Servis Kavacık

Dyson markasına ait elektrikli süpürgeler sektörün en iyisi olarak bilinen elektrikli süpürgelerdendir. Çok fazla insan tarafından tercih edilen bu markanın da her marka elektrikli süpürge gibi arızalanması gayet olağan bir durumdur. Fakat bu noktada kullanıcılar için işini düzgün yapan bir teknik servise ihtiyacı doğar. Bu arızaların çözümü başta olmak üzere, yedek parça, aksesuar gibi birçok hizmetin verildiği Dyson Servis Kavacık firmamız ile bir telefon kadar uzağındayız. Uzman, güler yüzlü ve kendini her geçen gün daha da geliştirmeye adamış kişilerden oluşan kadromuz ile müşterilerimizden çok iyi geri dönüşler alıyoruz.

Ayrıca şikayetleriniz ya da isteğiniz üzerine elektrikli süpürgelerinizi son teknoloji ile donatılmış cihazlarımızla iyileştirerek ilk günkü performansına kavuşturacağımızın garantisini veriyoruz. Ayrıca tüm bu hizmetleri diğer firmalara göre oldukça makul ve uygun fiyatlara yapan firmamız bu sebeple yüksek talepler doğrultusunda çalışmaktadır. Yüksek standarttaki hizmetlere karşılık uygun fiyatlar ile kombinizi tamir ettirebileceğiniz Kavacık ve çevresinde teknik servis arıyorsanız telefon ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır.


Kavacık Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Kavacık” üzerine 2 yorum

  1. Kullanmakta olduğum bir önceki süpürgemin sürekli bozularak bana sorun çıkarması nedeniyle kendime yeni kullanışlı ve gelişmiş bir süpürge arayışına koyuldum. Hatta fiyat olarak da büyük bir miktar gözden çıkarttığım için arkadaşımın büyük ısrarları sonucu Dyson marka süpürge aldım ve 1 hafta kullandıktan sonra motorundan kaynaklanan bir problemden ötürü sorun çıkarmaya başladı ve Kavacık Dyson Servisi arayarak durumu belirttim. 1 haftadır sürekli arayıp oyalamalarına rağmen hala gelmediler, resmen servet ödeyerek aldığınız makineyi satana kadarmış ilgileri.

  2. Evlenmiş olduğum 2009 senesinden beridir çalışmıyorum ve tabiri caizse ev hanımlığı mesleiğini icra ediyorum. Elektrikli süpürge tercihim de ilk seneden beri hep Dyson markası olmuştur. İlk süpürgemin ömrünün doldurmasının ardından yine Dyson marka elektrikli süpürge satın almıştım. Son aldığım sessiz model olan elektrikli süpürgemden de oldukça memnunum. Fakat geçtiğimiz günlerde süpürgemin süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. Performansından memnun olduğum için yeni bir makine almak yerine kendilerinden daha önce de yardım talebinde bulunduğum Dyson Servis Kavacık şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde süpürme aparatını değiştiren teknik servis ekibi elektrikli süpürgemi ilk günkü gibi haliyle teslim etti. Kendilerine almış olduğum hizmetten ötürü çok teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56