Dyson Servis Etiler

Dyson markası üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle birçok kullanıcının süpürge satın alırken ilk tercihi olmuştur. Bilindiği üzere elektrikli süpürgeler her evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından birisidir. Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı her elektronik eşya g,b, elektrikli süpürgeler de arızalanabilmektedir.

Kullanıcının mağdur olmaması adına onarımın çok kısa bir süre içerisinde güvenilir bir teknik servis aradığından giderilmesi gerekir. Etiler ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için her türlü sebepten çıkan arıza ve yedek parça değişimi gerektiğinde Dyson Servis Etiler şubemiz en güvenilir seçenektir. Bize ulaştığınız takdirde yedek parça ve arıza tespiti için evinize geliyoruz.

ğer arıza küçük bir seviyedeyse veya yedek parça için geldiysek işimizi evde yapıyoruz. Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz. Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Etiler Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Etiler” üzerine bir yorum

  1. Evlenmeden önce bir hevesle çeyizimi dizerken yorumlardan okuduğum kadarıyla da ikna olup Dyson marka elektrikli süpürge aldım. Dünya kadar para verip aldığım süpürgemi kullanmaya başladığımdan beri çekim gücünde problem yaşıyorum ve mağazaya gidip durumu anlattığımda teknik servisi aramam gerektiğini kendilerinin de bu duruma karşı bir şey yapamayacağını söyledi. Dyson Servis Şişli şubesini aradığımda kontrol için geleceklerini söylemelerine rağmen 2 gün geçti hala gelmediler. Servisini kullanıp memnun olduğunuz bir şube var mı onlara ulaşayım?

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56