Dyson Servis Mecidiyeköy

Elektrikli süpürgeler hem ev hem de iş yerlerinde kullanılan temizlik gereçlerinin başında gelir. Elektrik süpürgelerinin çok kısa bir süre içerisinde çok fazla alanı temizlemesi kullanıcılar için büyük bir avantaj sağlar. Bu yüzden neredeyse her evde bulunan elektrikli süpürgeler çok sık kullanılmaktadır.

Çok sık kullanılan elektronik eşyaların da arıza yapması kaçınılmaz olacağı için Dyson Servis Mecidiyeköy firması olarak her arızada bir telefon kadar yakınında olacağımızı bilmenizi isteriz. Elektrikli süpürgelerin arızalanması kullanıcıyı olumsuz yönde etkilemektedir. Bundan dolayı süpürgede yaşanan herhangi bir arıza kısa süre içerisinde giderilmelidir. Bunun yanı sıra kombide zaman zaman yedek parça veya aksesuarlarda problemler çıkabilir. Bu durumda da bizlere ulaşabilirsiniz. Elektrikli süpürgenize ait her türlü tamir, yedek parça işlerini yapan firmamız Mecidiyeköy bölgesinde yüksek kalite ve uygun fiyata Dyson süpürge teknik servis hizmeti veren bir firmadır.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizden aldığınız hizmetten memnun kalacağınızı ve uygun çözümlerimiz ile pratik bir şekilde mevcut arızalarınızı çözümleyerek kısa sürede mağduriyetinizi gidereceğimizin garantisini veriyoruz.


Mecidiyeköy Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Mecidiyeköy” üzerine 2 yorum

  1. Bir süredir memnuniyetle kullandığım Dyson markasının Dc 29A modelli süpürgem 2-3 gündür tozları alırken çok zorlanıyor ve hattaçekmiyordu. Filtresinden kaynaklanabileceğini düşündüm ve buna rağmen kendim halledemeyince Mecidiyeköy Dyson Servisi aradım ve gün içinde gelip makineyi gördüklerinde filtrenin değişmesi gerektiğinisöyleyerek makinemi götürdüler. 1 hafta oldu sürekli parça değişimi için beklediklerini söylediler. Bir dünya para dökerek aldığımız makinenin parça değişimini sağlayacaksa neden tedariğini ve dağıtımını sağlıyorlar?

  2. Toza ve polene alerjisi olan biri olarak benim için en önemli elektronik eşyalardan birisi elektrikli süpürge olduğu için uzun araştırmalar sonucu en iyisi olduğu söylenen Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi aldım. 2 seneyi aşkın sorunsuz kullanmama rağmen geçen gün çekim gücü azaldı arkasından da neredeyse hiç almamaya başlayınca makinemi Mecidiyeköy Dyson Servis ile iletişime geçerek kendilerine teslim ettim. 2 gün içerisinde makinemi teslim eden ekibi herkese öneriyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56