Dyson Servis Bebek

Temizlik, son yıllarda geliştirilen elektronik ürünlerle birlikte insanlar açısından çok daha kolay ve kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir bir hale gelmiştir. Özellikle son 20 yıl içerisinde gelişen teknoloji treninde kendine güzel bir yer edinmiş olan süpürgeler oldukça kaliteli ve çekim gücü yüksek birer elektronik cihazlar haline gelmiştir.

Bu yüzden elektrikli süpürgelerin insan hayatını ne denli kolaylaştırdığı düşünüldüğünde oldukça sık kullanılan cihazlar haline gelmiştir. Fakat çok fazla kullanılan ürünlerin de beraberinde arıza getirmesi kaçınılmaz olacağı için bu arıza çözümleri için birçok noktada teknik servisler bulunur. Bunlardan birisi olan Dyson Servis Bebek şubesi siz değerli Dyson marka süpürgenize ait her türden arızayı çok kısa bir süre içerisinde gidermektedir. Bunun yanı sıra zaman zaman elektrikli süpürgelerin hortum, başlık, filtre, toz torbası gibi parçaların değişimine ihtiyacı olabilir.

Bu durumda da bize ulaşıp istediğiniz yedek parçayı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik teknik servisimizden alacağınız herhangi bir hizmet ya da yedek parça 1 yıl süreyle garanti altındadır. Süpürgenize ait herhangi bir sorun için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.


Bebek Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Bebek” üzerine 2 yorum

  1. Eşim de ben de çalıştığımız için evimizde işlerime yardımcı haftaiçi gelen bir abla var ama haftasonları kendi temizliğimi kendim yapıyorum. Gene geçen ay haftasonu temizlik yaparken evi süpürüyordum ve birden makinenin motorundan yanık kokusu gelmeye başlayınca çok korktum. Kapatıp biraz dinlendirip tekrar açmayı denedim ama koku devam edince Bebek Dyson Servise makineyi götürdüm ve durumu anlattım. Servistekiler bana motorunun yandığını söylediler. 1 hafta sonra makineyi teslim almama rağmen gene aynı problemi yaşıyorum. Makineyi yapmadan bile geri göndermiş olabilirler mi benzer durum yaşayan varsa aydınlatabilir mi makinenin motorunun tamiri 1 haftada tamir olur mu?

  2. Eşim de ben de çalıştığımız için evimizde işlerime yardımcı hafta içi gelen bir abla var fakat hafta sonları kendi temizliğimi kendim yapıyorum. Gene geçen ay hafta sonu temizlik yaparken birden Dyson marka elektrikli süpürgemin motorundan yanık kokusu gelmeye başlayınca çok korktum. Kapatıp biraz dinlendirip tekrar açmayı denedim ama koku devam edince Bebek Dyson Servis şubesine süpürgemi götürdüm ve durumu anlattım. Servistekiler bana motorunun yandığını söylediler. 1 hafta sonra makineyi teslim ederek beni çocuklu evde temizlik yapamamaktan kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56