Dyson Servis Gültepe

Bilindiği üzere temizlik hayatımızda önemli bir yer tutar. Misafir geldiğinde, yemek yendiğinde, çocuklar oynadığında ve birçok durumda evlerimiz kolayca kirlenebilir ve temizlik denildiğinde akla ilk olarak süpürgeler gelir. Hayatımızda bize bu konuda çok fazla kolaylık sağlayan elektrik süpürgeleri bakımı düzenli olarak yapılmadığında bozulan aletlerdendir.

Çekim gücünün azalması, motordaki sıkıntılar ve benzeri problemlerde Dyson Servis Gültepe şubemiz olarak size daima yardımcı olacak uzman elemanlarımız ile birlikte sizler için hazırız. Süpürgenizde çıkacak her türden arızalarda bize Pazar hariç haftanın 6 günü ulaşabilirsiniz. Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi makinenin ömrünü uzatmak için siz kullanıcıların da makineyi bilinçli olarak kullanması gerekir. Herhangi bir arıza durumunda makinenizin parçasını değiştirmemiz gerektiğinde servisimiz bunu temiz ve güvenilir bir şekilde yapar ve size 1 yıllık garanti verir.

Arıza onarımında ihtiyaçlarınızı giderme konusunda uzun yıllardır iyi sonuç alan şubemizde makinenizi tamir etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bundan dolayı elektrik süpürgenizde yaşanan bir arızada hemen bize ulaşmalısınız. Servisimiz olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Gültepe Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Gültepe” üzerine 3 yorum

  1. Uzun zamandır kullandığım ve hatta kullanırken de çevreme önerdiğim Dyson marka süpürgemin kablosunu otomatik olarak saran düğmesinin çalışmadığını fark ettim ve ortada öylece dağınık kalması bir yerden sonra kablosunu bozarak makineye de zarar verecek diye düşünerek Gültepe Dyson Servis ile iletişime geçerek süpürgeyi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün aradığımda bana söylenen şey 1 ay bekleyebilme ihtimalim olmasıydı. Nasıl olur da bir teknik servis zor bulunduğunu bildiği halde ellerinde yedek parça taşımaz?

  2. Uzun zamandır yeni süpürge arayışında olmam sebebi ile arkadaşımın ve internetteki yorumlardaki tavsiyeler üzerine karar verip Dyson markasının kablosuz süpürgesini satın aldık. 2 sene bittikten sonra çekim gücünde düşüş yaşayınca Gültepe Dyson Servise makinemizi emanet ettik. 2 gün geçtikten sonra şaşırtıcı bir şekilde makinemizi tamir edilmiş hali ile bize teslim eden bu servisi herkese öneriyoruz.

  3. Küçük yaşlarda iki tane çocuklu evin en büyük derdi sürekli etrafta bir sürü oyuncak olması ve alerjmin olması sebebi ile sürekli süpürge açmak zorunda oluşum. Bu sebeple eşim çocuklarımın ve kendisinin adına anneler gününde uzun zamandır istediğim Dyson markasına ait Dyson Big Ball Allergy alarak beni neredeyse dünyanın en mutlu insanı ettiler. Süpürgemle neredeyse aşk yaşarken her gördüğüme övmem sebebi ile nazar değdirmiş olacağım ki süpürgemin yedek parçasını kırdım. Hemen internetten ufak çaplı bir arama ile evimin yakınındaki Dyson Servis Gültepe ekibine ulaştım ve problemimden bahsettim. 2 saat gibi bir süre içerisinde ellerinde kırılan yedek parçamın aynısı ile gelen ekip problemimi yerinde ve profesyonelce çözerek mağduriyetimi kısa sürede giderdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56