Dyson Servis İkitelli

Dyson Servis İkitelli şubesi olarak açılışımızdan bu yana müşteri memnuniyetini ilke edindik. Elektrikli süpürge her evin olmazsa olmazı, temizliğin en önemli araç- gereçlerinden birisidir. Bir elektrik süpürgesinin, çok gürültü yapmaması, çekim gücünün kuvvetli olması, her yüzeyde eşit derecede performansla çalışması gerekmektedir. Dyson Servis İkitelli olarak sizlere bütün bu avantajları hesaplı bir şekilde sunuyoruz. İşinde uzmanlaşmış, gelişen teknolojiye ayak uydurmuş olan teknik ekibimizle birlikte sizlere en iyi süpürgeyi sunuyoruz. Biz işimizi elimizden geldiğince iyi yapıyoruz ve süpürgenizin uzun yıllar boyu kalitesini korumak da size düşüyor.

Uzun saatler aralıksız çalıştırılması, haznesi dolduğunda boşaltılmaması, eğer ki süpürgeniz torbalıysa torbasının değiştirilmemesi elektrikli süpürgenizin arızalanmasına yol açar. Arızalanan süpürgenizi servisimize getirerek üretimimizdeki kalitemizi tamiratta da görebilirsiniz. Elimizden geldiğince kısa zamanda tamirat işlemini gerçekleştirip ilk alındığı gün olduğu kadar kaliteli bir şekilde süpürgenizi sizlere teslim ediyoruz. İşinde deneyimli ve başarılı çalışanlarımızla birlikte parça değişimde taktığımız parçalara da tamirat sürecindeki işçiliğimize de 1 yıl garanti veriyoruz. Kaliteli işçiliği çok uzakta aramayın.


İkitelli Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis İkitelli” üzerine 3 yorum

  1. Dyson markasına ait elektrikli süpürgemi uzun araştırmalar sonucu kullanıcı yorumlarındaki memnuniyetlere dayanarak aldım fakat ilk aldığım günden beri 5 kez servise götürdüm. Geçen gün gene haznesinden kaynaklanan problemden dolayı makinemi götürdüğüm İkitelli Dyson Servis bana makinemi tamir ettiklerini söyleyip hiçbir problemini halletmeden geri verdiler. Lütfen bu servisi kullanırken iki kez düşünün.

  2. Dyson markasına ait elektrikli süpürgemi uzun araştırmalar sonucu internetteki kullanıcı yorumlarındaki memnuniyetlere de dayanarak aldım fakat ilk aldığım günden beri çekim gücü bana az geliyordu. En son geçen gün de haznesinden kaynaklanan problemden dolayı makinemi götürdüğüm İkitelli Dyson Servis hem filtresine bakım yaparak hem de hazne problemini çözerek makinemin çekim gücünü arttırıp bana geri verdiler.

  3. Karı koca olarak iki kişi yaşadığımız evden bu kadar toz nasıl çıkıyor bilmiyorum ama süpürgemin emiş gücünün bana yetmediği kesindi. Piyasadan uzun araştırmalar sonucu herkesin memnun olduğu tek bir marka buldum o da Dyson markasıydı. Alerjimin de olması sebebi ile neredeyse kendime uygun hayatımın süpürgesini bulmuştum. 2 senedir memnuniyetle kullandığım Dyson markasına ait Dyson Big Ball Allergy modelli elektrikli süpürgem geçenlerde hiç çekmemeye başlayınca filtresinde bir problem olduğunu düşünüp Dyson Servis İkitelli ekibi ile iletişime geçtim. Aramamın üzerinden iki saat geçmemişti ki gelen ekip yerinde ve yedek filtre ile süpürgemin çekmeme problemini çözdüler ve beni hem yeni süpürge aramaktan hem de süpürgesiz kalmaktan kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56