Dyson Servis Yuvam Akarca

Dyson markası, özellikle süpürge alanında üretim yapan ve bu alanda kendini kanıtlamış, sürekli kendini geliştiren markalardan birisidir. Ayrıca Dyson markası, çalıştığı firmaları belirlerken kaliteyi her zaman ön planda tutmakta olan bir firma olmakla birlikte çalışma prensibi olarak disiplin, marka sadakatinde gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerle de saygın bir kariyer yapmış durumdadır. Konu elektronik eşyalar olunca kullanıcılar, markanın kalitesine bakmaksızın arızalar ile karşılaşılabilmektedir.

Dyson markasına ait süpürgelerin kullanıcılarının da en çok sorduğu sorulardan birisi arızaların neyden kaynaklandığı. Fakat bu hiçbir zaman hiçbir elektronik eşya için cevabı net olan bir soru olmadığı için süpürgeleriniz arızalandığında teknik servise götürmeniz gerekmektedir.

Biz de Dyson Servis Yuvam Akarca şubesi olarak bu civarda, arıza, montaj, bakım hizmetleri veren bir ekibiz. Ekibimiz alanında uzman, profesyonel kadrosu ile arızanın yanında montaj ve bakım hizmetleri de veren bir ekip olarak kullanıcılardan da oldukça olumlu yorumlar alıyor ve yaptığımız hizmetlerde 1 yıl garanti veriyoruz. Eğer ki süpürgeniz ile alakalı bir problem yaşıyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

Yuvam Akarca Dyson Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 87 72
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10
Call Now Button444 78 56