Dyson Servis Alibeyköy

Çok uzun senelerdir ülkemizde kaliteli elektrikli süpürge denince akla ilk olarak Dyson marka elektrikli süpürgeler gelmektedir. Elektrikli süpürge alanında kendini kanıtlamış olan markanın neredeyse bulunduğunuz her noktaya yakın servisi bulunmaktadır. Onlardan birisi olan Dyson Servis Alibeyköy şubemizin neredeyse tamamı alanında uzman ekipten oluşmaktadır. Servisimizi kullanan değerli müşterilerimizden de oldukça iyi dönüşler alan servisimiz güler yüzlü ekibi ile size hizmet vermeyi beklemektedir.

Eğer ki Alibeyköy çevresinde oturuyorsanız ve Dyson süpürgenizin arıza da dahil olmak üzere yedek parça, aksesuar, hortum, filtre başlık değişimi gibi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız servisimiz tam da aradığınız hizmetleri vermektedir. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz bizlere ulaştığınız taktirde aynı gün adresinize gelip süpürgenizin arıza tespitini yapar. Eğer arıza küçük bir arıza ise adresinizde onarımını gerçekleştirir. Eğer arıza büyük ise kendi yerimize götürür orada onarımı yaptıktan sonra tekrar adresinize getiririz. İşlemin sonucunda süpürgeniz 1 yıl süreyle garanti altına alınır. İlgili numaradan bize ulaşabilir, müşteri hizmetlerinden istediğiniz sorunun cevabını alabilir, hizmet fiyatlarımız hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.


Alibeyköy Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Alibeyköy” üzerine 4 yorum

  1. Evimde bir bebeğim ve beslediğim bir kedim var. Hijyen ve temizlik açısından kaliteli aynı zamanda da performansı yüksek bir makine kullanmam gerekiyor. Bu yüzden de Dyson marka elektrik süpürgesi kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken makineden garip sesler gelmeye başladı ve arkasından makine çok fazla ısınınca Alibeyköy Dyson Servisi arayarak durumu anlattım ve gelip süpürgemi götürdükten 2 gün sonra makinemi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

  2. Evimde yeni doğan bir bebeğim ve onunla birlikte de bir kedim var. Hijyen ve temizlik açısından kaliteli ama aynı zamanda da süpürme performansı yüksek bir elektrikli süpürge kullanmam çok önemli. Bu yüzden de Dyson markasına elektrik süpürgesi kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken makineden garip sesler gelmeye başladı ve arkasından makine çok fazla ısınınca fişten çektim. Alibeyköy Dyson Servis ile iletişime geçerek durumu anlattım ve gelip süpürgemi götürdükten 2 gün sonra makinemi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

  3. Evde 3 kız arkadaş, ben ve 2 kedimiz ile birlikte yaşıyoruz. Hem bu kadar kadının yaşadığı hem de 2 kedinin olduğu evde saç ve tüy derdi hiç bitmediği için arkadaşlarımla birleşerek Dyson markasına ait Dyson V8 kablosuz süpürge almıştık. 2 seneyi aşkın bir zamandır sorunsuz kullandığım kablosuz süpürgemiz haftasonu işten vakit kaldığı zamanda temizlik yaparken önce garip sesler çıkardı ardından da kapanarak bir daha açılmadı. Panik içerisinde internetten iletişim bilgilerine ulaştığımız Dyson Servis Alibeyköy ekibi gelip süpürgeye yerinde baktılar. Sorunu gideremeyince süpürgemizi şubeye götürdüler. Süpürgemden umudu kesmişken 4 gün sonra arayan ekip problemin giderildiğini söyleyip aynı gün içerisinde süpürgeyi aynı gün sorunsuz bir şekilde teslim ederek beni daha fazla süpürgesiz bırakmadılar. Hem ekonomik hem de güleryüzlü ekibe sahip olan bu şubeyi herkese öneriyoruz.

  4. Evde 3 kız arkadaş, ben ve 2 kedimiz ile birlikte yaşıyoruz. Hem bu kadar kadının yaşadığı hem de 2 kedinin olduğu evde saç ve tüy derdi hiç bitmediği için arkadaşlarımla birleşerek Dyson markasına ait Dyson V8 kablosuz süpürge almıştık. 2 seneyi aşkın bir zamandır sorunsuz kullandığım kablosuz süpürgemiz haftasonu işten vakit kaldığı zamanda temizlik yaparken önce garip sesler çıkardı ardından da kapanarak bir daha açılmadı. Panik içerisinde internetten iletişim bilgilerine ulaştığımız Dyson Servis Alibeyköy ekibi gelip süpürgeye yerinde baktılar. Sorunu gideremeyince süpürgemizi şubeye götürdüler. Süpürgemden umudu kesmişken 4 gün sonra arayan ekip problemin giderildiğini söyleyip aynı gün içerisinde süpürgeyi aynı gün sorunsuz bir şekilde teslim ederek beni daha fazla süpürgesiz bırakmadılar. Hem ekonomik hem de güleryüzlü ekibe sahip olan bu şubeyi herkese öneriyoruz.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56