Dyson Servis Şehremini

Gelişen teknoloji ile birlikte düşünüldüğünde elektrik süpürgesi her evin olmazsa olmazıdır. Üretiminden bu yana dünya üzerindeki her evin en önemli eşyalarından birisi elektrikli süpürgedir. Temizlik dendiğinde ilk önce süpürge çıkar ortaya. Süpürge almadan önce bir sürü modele bakılır, özellikler karşılaştırılır, iş içinden çıkılamaz bir hale gelir. Bu noktada kaliteli bir süpürge denildiği zaman akla hemen Dyson marka elektrikli süpürgeler gelmektedir.

Dyson süpürge satışı olan her mağazaya gidip gönül rahatlığıyla süpürgenizi alabilirsiniz. Üretim sırasında uzman mühendisler ve kaliteli parçalarıyla birlikte alanının en kaliteli ürününü üreten markanın çeşitli nedenlerden dolayı süpürgeleri arızlanabiliyor. Fakat endişelenecek bir şey yok. Çünkü Dyson Servis Şehremini şubesi var. Bu konudaki kalite ve başarımızı ise siz değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri, güzel yorumları sayesinde iddialı olduğumuz kalitede kendimizi kanıtlıyoruz. Arıza veren ürünlerinizin tamiratı sırasındaki işçiliğimize ve taktığımız her bir parçaya bir yıl garanti veriyoruz.

Dyson Servis Şehremini şubemizde Şehremini ve çevresinde oturan müşterilerimiz için kaliteli teknik servis hizmeti sağlıyoruz. İşinde başarılı, deneyimli, teknolojiyle beraber kendini geliştiren teknik ekibimizle birlikte Pazar günleri hariç haftanın 6 günü sizlerin hizmetinizdeyiz.


Şehremini Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Şehremini” üzerine 3 yorum

  1. İkisi de çalışan evli çiftlerden olduğumuz için bize ev aletlerinin en pratiği lazım çünkü bozulan, kırılan elektrikli eşyayı servis servis götürecek ve uğraşacak vaktimiz yok. Uzun zamandır kullandığım Dyson markasına ait süpürgemizin sadece iki oda süpürdüğümde haznesinin neredeyse tamamen dolduğunu fark ettim. Önce torbası ile alakalı olabileceğini düşündüm fakat torbayı değiştirdiğimde de problem devam etti. Şehremini Dyson Servise götürdüğümde de bir problem olmadığını söylediler. Benzer problemi yaşayan var mı yoksa servis beni başından mı savdı?

  2. Eşimle ikimiz de çalışıyoruz ve yardımcımız yok. Bu sebeple bize ev aletlerinin en pratiği lazım olduğunu düşündük. Çünkü bozulan, kırılan elektrikli eşyayı servis servis götürecek ve uğraşacak vaktimiz yok. Dayanıklı olduğu yorumlarına dayanrak aldığım ve uzun zamandır kullandığım Dyson markasına ait süpürgemizin sadece iki oda süpürdüğümde haznesinin neredeyse tamamen dolmaya başlamıştı. Önce torbası ile alakalı olabileceğini düşündüm fakat torbayı değiştirdiğimde de problem devam etti. Şehremini Dyson Servis ile görüştüğümde de bir problem olmadığını söylediler. Benzer problemi yaşayan var mı ne yapmam gerekiyor bir bilen var mı?

  3. Evlendiğimden beri aynı süpürgeyi kullanıyorum ve sürekli yeni süpürge istediğime dair eşime baskı yapıyordum. O da yıl dönümümüzde internette sürekli indirimini kolladığım Dyson V8 Absolute alarak bana sürpriz yapmış. Bu süpürgeyi uzun zamandır istememin sebebi toza alerjim olmasıydı. Çünkü hangi süpürgeyi denesem tozları çekim gücünden hiç memnun kalmıyordum. Eve gelir gelmez diğer süpürgelerden farkını ortaya koyan Dyson V8 Absolute makinem geçenlerde takır tukur ses çıkarmaya başlayınca hemen Dyson Servis Şehremini ekibi ile iletişime geçtim. Probleminden bahsetmem üzerine beni telefonda yönlendiren ekip sorun yine çözülmeyince 2 saat içerisinde gelerek problemi yerinde ve profesyonelce çözdüler. Servis arayan herkese gönül rahatlığı ile bu servisi öneriyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56