Dyson Servis Alikahya

Süpürgeler mevsim fark etmeksizin her dönem kullandığımız elektronik eşyalardır. Kullanıcıların, hesaplı olmasının yanında temizlik günümüzün en önemli ve elzem ihtiyaçlarından biri olduğu için alacakları ve kullandığı süpürgelerin etkili olması aranılan özelliklerin başında gelmektedir. Süpürgeler günümüzde de neredeyse her gün kullanılan eşyalar olduğu için kullanıcıların servislere en fazla şikayetle gittikleri elektronik eşyalardır.

Çünkü çok sık kullanılan elektronik eşyaların da arıza yapması kaçınılmaz olacağı için Dyson Servis Alikahya olarak her arızada bir telefon kadar yakınında olacağımızı bilmenizi isteriz. Süpürgelerin parçalarının bozulduğu takdirde yenilerinin yerine takılırken kaliteli olması süpürge için hayati önem taşımaktadır. Aksi takdirde makinenin aynı arızayı vermesi kaçınılmazdır. Biz servis olarak yaptığımız her türlü hizmeti 1 sene garanti ile veriyoruz.

Her türlü süpürge yedek parça, bakım, tamir, montaj işlemini yapan firmamız bulunduğu bölgede yüksek kalite ve uygun fiyata Dyson marka süpürgeleriniz teknik servis hizmeti veren bir firmadır. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizden aldığınız hizmetten memnun kalacağınızı ve uygun çözümlerimiz ile pratik bir şekilde mevcut arızalarınızı çözümleyerek kısa sürede mağduriyetinizi gidereceğimizin garantisini veriyoruz.


Alikahya Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 850 259 83 51
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Call Now Button444 78 56