Dyson Servis Körfez

En başından beri en kaliteli ürünleri, en modern ve özgün tasarımları ve en iyi yenilikleri makul bir fiyat karşılığı sunmaya özen gösteren Dyson markasının, kalite, teknoloji ve yeniliklere dayandığı bilinir.
Dyson ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmıştır.

Çok uzun bir geçmişin ardından günümüzde, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmekte olan markanın temel meselesi müşteri memnuniyetidir. Süpürge gibi her zaman kullanılan bir beyaz eşyanın arızalanması kaçınılmaz olacağı için Dyson markasına ait elektrikli süpürgelerin bozulması durumunda başvurabileceğiniz birçok teknik servisi bulunur.

Bunlardan birisi de Dyson Servis Körfez teknik servisi oldukça uzman ve geniş kadrosu ile arıza, montaj, bakım gibi birçok hizmeti vermekte olup bakım, arıza ve yedek parça değişimlerinde verdiği 1 yıl süreli garanti ile de müşterilerden de tam not alan bir firma olarak müşteri memnuniyetini temel ilkemiz olarak belirlediğimizi bildirmek isteriz. Bulunduğu bölge ve çevresinde Dyson markasına ait süpürge için bir servis arıyorsanız şubemiz tam da aradığınız şube olabilir.


Körfez Dyson Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 88 12
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45 Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10
Call Now Button444 78 56