Dyson Servis Başiskele

Elektronik eşyalar hayatımızın her alanında olmak üzere hayatımızda önemli bir yer kaplarlar. Süpürgeler temizlik için özellikle bu dönemlerde elimiz ayağımız olmuş durumda. Dyson markası özellikle evcil hayvanları olan kullanıcılar için sıklıkla tercih edilen ve süpürgede önde gelen markalardan birisidir. Bu alanda neredeyse en iyisi olan Dyson markasına ait teknik servis olan servisimiz her türlü yedek parça, arıza onarım, bakım için 1 yıla kadar garanti vermekte ve süpürgelerinizi evinizden alıp evinize teslim etmektedir.

Parça garantisi sunan servisimiz bunun dışında yedek parça ile ilgili her türlü probleminizi çok kısa süre içerisinde çözmektedir. Bu çözümlere dahil olan Dyson Servis Başiskele şubesi olarak güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birçok kullanıcının arıza sorununu gidererek çok olumlu sonuçlar ve geri dönüşler alan bir şubeyiz. Elektronik eşyalar için en önemli şeylerden birisi de yıllık ve rutin olarak bakımını yaptırmaktır. Çünkü biz teknik servis olarak karşılaştığımız arızaların çoğunun bakımsızlıktan kaynaklandığını görüyoruz.

Bu sebeple için yıl içerisinde ve vakti geldiğinde süpürgenizin rutin bakımlarının yapılmasının gerektiğini şiddetle söylemek isteriz. Süpürgenizin yedek parça, arıza ve montaj hizmetleri için bir telefon kadar uzağınızdayız. İlgili telefon numarasından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizden merak ettikleriniz aile alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.


Başiskele Dyson Servisi
Çağrı Merkezi:850 495 58 12
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45 Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10
Call Now Button444 78 56