Dyson Servis Derince

Elektronik eşyalar hayatımızın her alanında olmak üzere hayatımızda önemli bir yer kaplarlar. Süpürge için son zamanlarda revaçta olan ve alanında en iyi olan markalardan birisi de Dyson markasıdır. Bu alanda adını fazlası ile duyuran Dyson markasına ait süpürgeler ile ilgili hizmet veren servisimiz yaptığı her tamire karşı 1 yıl garanti vermektedir.

Ayrıca teknik servis ile alakalı her probleminiz kısa süre içerisinde çözülmektedir. Bu çözümlere dahil olan Dyson Servis Derince şubesi olarak güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birçok kullanıcının arıza sorununu gidererek çok olumlu sonuçlar ve geri dönüşler alan bir şubeyiz. Şu dönemlerde evinizin vazgeçilmezi olan süpürgeler için en önemli şeylerden birisi de yıllık ve rutin olarak bakımını yapmak olduğu için karşılaştığımız arızaların çoğunun bakımsızlıktan kaynaklandığını tespit ettiğimiz için yıl içerisinde ve vakti geldiğinde rutin bakımlarının yapılmasının gerektiğini şiddetle söylemek isteriz.

Bu sebep ile bakım, arıza ve yedek parça hizmetleri için bir telefon kadar uzağınızdayız. İlgili telefon numarasından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizden merak ettikleriniz aile alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz


Derince Dyson Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 83 01
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10
Call Now Button444 78 56