Dyson Servis Çeliktepe

Elektrikli süpürgeler kullanım amacı alanların temizliğini karşılamak olan, ev ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan bir elektronik eşyadır. Oldukça pratik ve ekonomik bir çalışma prensibine sahiplerdir. Ancak zaman zaman arızalanabilen elektrikli süpürgeler, arızalandıkları taktirde kullanıcılara büyük sıkıntılar yaşatbilir. Bu noktada kullanıcı, hızlı ve işini düzgün yapan teknik servise ihtiyaç duyar.

Dyson Servis Çeliktepe olarak siz değerli müşterilerimizin elektrikli süpürgelerine ait arıza, yedek parça değişimi gibi işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşinin uzmanı tekniksyenlerden oluşan kadromuz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. Bunun yanında kaliteli hizmet karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşterileri dostu olduğunu göstermektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizi düşünmektedir. Sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümü sunmaktadır. Sizin de Dyson süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında yedek parça, aksesuar, toz torbası, filtre, hortum ve başlık gibi parçalar için de bizlere ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınız taktirde kısa süre içerisinde adresinize talep edilen parçaların gönderimi sağlanacaktır.


Çeliktepe Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Çeliktepe” üzerine 2 yorum

  1. Dyson markasına ait tavsiye üzerine aldığım DC 62 animal pro model süpürgemin ucu ile hortumu arasındaki parçanın kırılması sebebiyle Çeliktepe Dyson servisini arayıp problemimi bildirmem üzerine ellerinde yedek parçanın olmadığını ama birkaç gün içerisinde temin edebileceklerini söylediler. Daha önce birden fazla yere bu parçayı sordum ve servisler bulamayacağımı söyledikten sonra yedek parçayı getirip değiştirerek sorunumu çözen bu servise gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

  2. Dyson markasına ait tavsiye üzerine aldığım elektrikli süpürgemin ucu ile hortumu arasındaki parçanın kırılması sebebiyle güvenebileceğim bir servis ararken Çeliktepe Dyson Servis iletişim numarasına ulaştım ve kendilerini arayıp problemimi bildirdim. Bunun üzerine ellerinde yedek parçanın olmadığını ama birkaç gün içerisinde temin edebileceklerini söylediler. Daha önce birden fazla yere bu parçayı sordum ve servisler bulamayacağımı söyledikten sonra sadece bu servis yedek parçayı getirip değiştirerek sorunumu çözdü. Bu servise gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56