Dyson Servis Ayazağa

Evimizin ve iş yerlerimizin temizliğinde elektrikli süpürgeler çok tercih edilen bir seçenektir. Kullanım alanına göre büyüklüğü, kapasitesi değişen elektrikli süpürgeleri alırken bir çok özelliği göz önünde bulundurmalıyız. Bir elektrikli süpürgede aradığımız bütün özellikleri bulunduran ve hesaplı olanı bulmak haftalarımızı bazen de aylarımızı alabiliyor.

Bu arayışın sonunda birçok kullanıcı Dyson markasını tercih etmiştir. Fakat her marka elektrikli süpürge gibi Dyson süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu noktada kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı doğar. Bunlardan birisi de Dyson Servis Ayazağa şubesidir. İstanbul Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa semtinde bulunan şubemizde Dyson marka elektrikli süpürgelerinize ait her türden arızayı çok kısa bir süre içerisinde giderilir. Sadece onarım değil, bunun yanında hortum, filtre, başlık, toz torbası gibi parçaların ve diğer tüm yedek parçaların değişimi içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Dyson Servis Ayazağa şubesinde alacağınız her hizmet ve parça 1 yıl süre ile garanti altına alınır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızdan hizmet almak için hemen bizle iletişime geçebilirsiniz.


Ayazağa Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Ayazağa” üzerine 3 yorum

  1. En küçük tozu bile tutup çeken performansından çok memnun kaldığım Dyson marka süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik kısmı kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün hemen ertesi günü süpürgemi Ayazağa Dyson Servise götürdüm ve 2 saat içerisinde kırılan kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

  2. Dyson markasının elektrikli süpürgesi en küçük tozu bile tutup temizlediği için birçok kullanıcı tarafından tercih edilen markalardan biri olarak biliniyor. Benim de bunu göz önüne alarak aldığım Dyson marka süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik kısmı kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün hemen ertesi günü süpürgemi Ayazağa Dyson Servis ile iletişime geçerek kendilerine götürdüm ve ertesi gün sorunsuz teslim aldım.

  3. Ayazağa’da kampüs karşısında bir take away cafemiz var. İçeride evcil dostumuz olan köpeğimizi de beslediğimiz için süpürgemizi değiştirirken bu faktörü de göz önünde bulundurduk. Piyasada da oldukça revaçta olan Dyson markasına ait cinetic big ball model süpürgeyi aldıktan 1 sene gibi bir süre sonra makinemizi çalıştırırken önce ses çıkarmaya daha sonra ise emiş gücünde azalma olmaya başladı. Yana yakıla Dyson Yetkili Servisi ararken internetten tavsiyeler üzerine Dyson Servis Ayazağa şubesi ile iletişime geçtik. Önce bizi telefondan yönlendiren daha sonra da olmayınca süpürgemizi almaya gelen ekip 2 gün gibi bir zaman içerisinde süpürgemizi yapılmış bir şekilde geri getirdiler. Hem profesyonel hem de güleryüzlü bu ekibi çevremdeki tüm Dyson kullanıcılarına öneriyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56