Dyson Servis Tarabya

Dyson Servis Tarabya olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanımızdaki en son teknolojik cihazlar ve uzman kadromuz ile sizlere İstanbul’un Tarabya semtinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmamız, alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz ve buna karşın uygulamış olduğumuz düşük fiyat politikası nedeniyle birçok Dyson süpürge kullanıcıları tarafından tercih edilen servis olduk.

Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz hizmetleri en doğru şekilde verirken vermiş olduğu hizmetlere 1 yıllık garanti de vermektedir. Eğer sizin de Dyson marka süpürgenize ait tamir, yedek parça değişimi ihtiyacı varsa bizlere ulaşabilirsiniz. Elektrikli süpürgelerinizde yaşadığınız bir arıza ya da yedek parça ihtiyacında bizi tercih ettiğiniz sürece hiçbir zaman sorun ya da sıkıntı yaşamazsanız. Bizi daha önce tercih eden müşterilerimiz gibi sizler de en iyi hizmetten yararlanan ayrıcalıklı Dyson kullanıcıları olacaksınız. İşinin ehli olan ekibimiz siz değerli müşterilerimize elektrikli süpürge alanında her daim hizmet vermeye hazır. Unutmayın kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır.


Tarabya Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Tarabya” üzerine 2 yorum

  1. 2 hafta önce Dyson marka elektrikli süpürgemin toz torbasını temizlerken 4 yaşındaki oğlum üzerine su döktü. Her ne kadar kurutmak için her şeyi yapsam da sanırım yetersiz gelmiş olacak ki 2 gün beklettikten sonra bile makinenin içine torbayı geri koyup çalıştırdığımda yanık kokusu gelince fişten çektim ve derhal makinemi Tarabya Dyson Servisine götürdüm. Makinenin içini kontrol ettikten sonra toz torba haznesini değiştirdiler ve şu an makinem sorunsuz çalışıyor.

  2. 3 yaşında bir kızım var ve geçen gün mama sandalyesinde yemek yerken Dyson marka elektrikli süpürgemin toz torbasını temizliyordum. Tam o esnada oturduğu yerden süpürgemin toz torbasının üzerine yemeğini attı. Ne kadar temizlesem de hala nemli ve yemekli kaldığı için makinemi hemen Tarabya Dyson Servisi ekibine götürerek durumumu anlatmam üzerine aldıkları süpürgemi ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde geri bana teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56