Dyson Servis Bostancı

Diğer tüm elektrikli süpürge markalarına kıyasla elektrikli süpürge sektöründe adını altın harflerle yazarak kanıtlamış markalardan birisi olan Dyson markası kullanıcılar tarafından da severek kullanılan bir markadır. Markaya ait birçok ürün bulunsa da en çok kullanılan ürünler arasında elektrikli süpürgeler bulunur. Fakat her marka süpürgede olduğu gibi Dyson markasında da kullanıma bağlı arızalar çıkabilmektedir.

Bu arızaların oluşmasını engelleyen ya da arızalar oluştuğunda çözümü için hizmet veren ekipler servis adını almaktadır. Dyson Servis Bostancı şubesi olarak süpürgenizin onarım ve yedek parça hizmetlerini vermekteyiz. Servisimiz Bostancı’da varlığını sürdürmekte ve yıllardır siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Eğer Dyson marka süpürgenizde yedek parça, aksesuar, filtre, toz torbası, boru, hortum, başlık değişimi ihtiyaçlarınız varsa hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşıp talep etmiş olduğunuz hizmeti çok kısa bir süre içierisnde veriyor olacağız. Hem de oldukça ekonomik fiyatlarla bu hizmete sahip olacaksınız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamızda alacağınız hizmete 1 yıl süreyle garanti sağlıyoruz. Bu kaliteli hizmetten hemen yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Bostancı Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Bostancı” üzerine 2 yorum

  1. İnternette çok fazla reklamıyla karşılaştığım ve kullanıcıların da yorumlardan anladığım kadarıyla memnun olduğunu gördüğüm için dyson marka süpürge satın aldım. İlk başta kullanımında tozları emiş gücünün az olduğunu fark ettim ve Dyson servisi iletişim numarası araştırmaya koyuldum. Dyson teknik servisinin de çok az olması sebebi ile Bostancı Dyson servisine ulaştım ve akşam üstü gelip problemimi çözdüler.

  2. 2014 senesinde iş değişikliği sebebiye Kadıköy ilçesinde yeni bir eve taşındım. Yeni eve taşındığım dönemde Dyson markasının sessiz modelli elektrikli süpürgsi dikkatimi çekti ve satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem yoğun bir gürültüyle çalışmaya başladı. İlk başlarda bu durumu umursamasam da sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması canımı sıkmaya başladı. Ben de bundan dolayı makinemi evime yakın bir konumda olan Dyson Servis Kozyatağı şubesine götürdüm. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen teknik servis ekibi benden 1 hafta kadar süre istedi. Aradan geçen 1 haftanın ardından eni arayan teknik servis yetkilileri kendileri süpürgemi adresime kadar teslim ettiler. Oldukça kibar olan ekibe teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56