Dyson Servis Zümrütevler

Elektrikli süpürge denildiği zaman akla gelen kaliteli markaların başında hiç kuşkusuz Dyson markası gelmektedir. Fakat her marka elektrikli süpürge gibi Dyson marka elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir.

Fakat artık Dyson süpürge arızalarında başvurulacak bir yer var; Dyson Servis Zümrütevler. Zümrütevler semtinde bulunan özel teknik servis firmamızda Dyson markasına ait her türden arıza, yedek parça ve aksesuar değişimi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. İlgili telefon üzerinden bize ulaştığınız taktirde kısa süre içerisinde adresinize geliyor, arıza tespitini yapıyoruz. Eğer adresinizde giderilecek bir arıza var ise adresinizde onarımını yapıyoruz.

Fakat büyük bir arıza var ise kendi yerimize götürüp onarımı yaptıktan sonra tekrar kendimiz adresinize kadar getiriyoruz. Üstelik bu hizmetin sonunda vermiş olduğumuz hizmet ve satın almış olduğunuz yedek parçalara 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Eğer sizin de Dyson marka süpürgenizde herhangi bir sorununuz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip olarak her gün kendini geliştiren, güler yüzlü profesyonel kadromuz ile size elektrikli süpürge sorunlarınızda çözüm sunmak için bir telefon kadar uzağınızdayız.


Zümrütevler Dyson Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Zümrütevler” üzerine 3 yorum

  1. 2 adet çok yaramaz küçük yaşlarda kız çocuğuna sahibim. Geçen hafta evi süpürürken evde oynayıp koşturuyorlardı ve bir tanesi üstünden atlarken kablosuna bastı. Bu esnada kablosunun giriş yerini zedeledi. Küçükyalı Dyson Servis şubesine ulaştım ve makineyi hemen şubeye götürdüğümde bana tamirden 2 gün sonra gelebileceğini söylediler. Üstünden 4 gün geçmesine rağmen hala makineyi her gün arayıp sorduğumda problemin hallolmadığını söylüyorlar kesinlikle bu şubeye bir şey götürmeyin!

  2. 3 sene önce aldığım Dyson marka Animal Pro modelli süpürgem halıyı bırakın parkedeki tozları almakta zorlanmaya başladığı için Zümrütevler Dyson Servis ile iletişime geçerek problemimi anlattım. Yoğunluk olduğunu ve akşam geleceklerini belirtmelerine 2 saat sonra gelen ekip süpürgemi teslim alarak şaşırtıcı bir şekilde ertesi gün akşam makinemi teslim ettiler.

  3. Evlenirken tavsiyeler üzerine Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi ucuz fiyata yakalayıp çeyizime koymuştum. Hayatımda verdiğim en önemli ve doğru kararlardan biri olabilir. Çünkü hem alerjim var hem de bekarken anne evimden beri beslediğim kedilerimle yaşadığım için Dyson Big Ball Energy modelli Dyson elektrikli süpürgem beni hem hiç mağdur etmedi hem de alerji problemimin etkilerini azaltmaya büyük ölçüde yardım etti. Kendi kendime nazar değdirmiş olacağım ki geçen gün elektrikli süpürgemin baş kısmı kırıldı. Dört dönerek yetkili servis ararken tavsiye üzerine Dyson Servis Zümrütevler şubesi ile iletişime geçtim ve problemimi aktarmam üzerine gelen ekip ellerinde getirdikleri yedek parça ile süpürgemi yerinde ve profesyonelce tamir ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56