Dyson Servis Kaynarca

Elektrikli süpürgeler hiç şüphesiz her evin olmazsa olmaz elektronik eşyalarının başında gelir. Ancak bazen kullanıcı kaynaklı bazen ise süpürgenin kullanım ömrü göz önüne alındığında elektrikli süpürgelerde arızlar meydana gelebilmektedir. Bu noktada kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servisi ihtiyacı oluşur. Uzun senelerdir bu ihtiyacı fazlasıyla karşılayan Dyson Servis Kaynarca siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor.

Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır mottosuyla çıkmış olduğu yolda sayısız onarım ve yedek parça değişim işleri gerçekleştiren firmamız birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler almıştır. Bu nedenle firmamız, müşterilerin komşularına ve yakınlarına tavsiye ettiği teknik servis konumuna gelmiştir. Alanında uzmanlaşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük keyif alır. Uygun fiyat ile kaliteli hizmeti tek çatıda altında birleştiren firmamızda hizmet almak ayrıcalıktır.

Sizin de Dyson marka elektrikli süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz var ise bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşan teknisyenlerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır. Unutmayın kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.


Kaynarca Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Kaynarca” üzerine 3 yorum

  1. Dyson Marka V11 modeline ait elektrik süpürgesini uzun zamandır ofiste memnuniyetle kullanıyorduk. Fakat geçen hafta güç ünitesinin arıza yapması ile ofise en yakın servis olan Kaynarca Dyson Servisi gelerek ürünü götürdüler ve o zamandan beri bilgi verilmedi. Dün aradığımda ise yedek parça için bir süre daha beklemem gerektiğini söylediler. Yedek parçayı bu kadar uzun süre bekleyen Dyson marka kullanıcıları var mı aranızda?

  2. Evde yeni doğan bebeğim olduğu için toza karşı onu koruyabilecek en iyi süpürge araştırmalarım sonucu internetteki yorumlara da dayanarak Dyson marka süpürge aldım. Bir süre sonra filtresi çabuk tıkanıp problem çıkarmaya başlayınca Kaynarca Dyson Servis iletişim bilgilerine ulaşıp kendilerini arayarak durumu bildirdim ve gün içinde gelip süpürgeyi alarak ertesi gün bana teslim ettiler. Parça değişiminin zor olduğunu bildiğim için bunu hiç beklememe rağmen beni şaşırtarak markadan memnuniyetimi arttırdılar.

  3. Yaklaşık olarak 7 yıldır evimde Dyson markasının kablosuz modelli dikey elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Satın alırken uzun uzun araştırmalar yapmıştım. Fiyatı da diğer markalara göre biraz daha fazlaydı. Fakat parasının hakkını sonuna kadar veriyor diyebilirim. Çünkü performans anlamında tam bir fiyat performans canavarı. Bu yüzden bütçe konusunda herhangi bir sıkıntısı olmayan ve elektrikli süpürge arayışında olan herkese Dyson marka süpürgeleri önerebilirim. Fakat kullanmış olduğum Dyson marka elektrikli süpürgemin önce tutulan sap kısmı ve geçen hafta da başlığın yan kısmı kırıldı. Beş sene kullanmış olsam da bana hayal kırıklığı yaşattı. Yeni bir süpürge almak yerine Dyson Servis Kaynarca şubesine götürdüm. Oldukça güler yüzlü ve tecrübeli olan ekip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56