Dyson Servis Kurtköy

Elektrikli süpürgeler sağlamış olduğu faydalar göz önünde bulundurulduğunda hepimizin hayatında önemli bir yer kaplar. Teknolojinin en güzel ürünlerinden birisi olan bu ürünü alırken dikkat etmemiz gereken çok fazla şey vardır. Bu kadar detayın içerisinden bir elektrikli süpürge almanız gerektiğinde günlerce, haftalarca hatta ve hatta aylarca araştırma yapılabiliyor. Bu araştırmaların sonucunda birçok kullanıcının Dyson markasını tercih ettiği görülmüştür.

Dyson süpürge alanında oldukça kaliteli ürünler üretse de her markada olacağı gibi Dyson marka süpürgelerde de arızalar meydana gelebilmektedir. Bu durumda işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur. Uzun senelerdir Kurtköy semtinde çalışmalarını sürdüren Dyson Servis Kurtköy şubesi siz değerli Dyson marka elektrikli süpürge kullanıcılarının süpürgesine ait her türden sorunu çok kısa bir süre içerisinde profesyonelce gidermektedir.

Sadece onarım değil aynı zamanda yedek parça ve hortum, başlık, toz torbası vb. aksesuarlarının tedariğini de sağlayan firmamızda alacağınız hizmet 1 yıl süreyle garanti altına alınır. Sizin de Dyson marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir probleminiz var ise ilgili numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.


Kurtköy Dyson Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Kurtköy” üzerine 3 yorum

  1. Aldığım günden beri problem çıkarmayan Dyson marka süpürgemin, geçen hafta temizlik yaparken tozları neredeyse hiç almadığını fark ettim. Makineyi kullanırken birkaç gün bu sorun devam etti. En sonunda makineden bir koku geldi ve kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anlayarak Kurtköy Dyson Servisini aradım. Gelen servis motorun yandığını söyledi ve 1 gün sonra süpürgemin motoru değişmiş şekilde geri getirerek pratik bir şekilde çözüm sağladılar.

  2. Dyson marka süpürgemi evlenirken özenerek aldığım elektronik eşyalar ile birlikte aldım ve uzun zamandır kullanmama rağmen çok memnundum. Ta ki geçen gün süpürürken borusunun içinden takır tukur sesler gelene kadar. Bu seslerin ardından makinenin çekim gücü de azalınca hiç uğraşmadan Kurtköy Dyson Servis şubesini arayarak şikayetimi bildirdim ve gün içinde gelip makineyi alan ekip ertesi gün sorunu çözerek getirdiler.

  3. Çok eskiden hep Dyson marka elektrikli süpürgeye sahip olma hayallerim vardı. Kullanmış olduğum eski elektrikli süpürgem arızalanınca zar zor bir şekilde eşimi ikna edip 2015 senesinde Dyson marka elektrikli süpürge satın almıştık. Uzun senelerdir de büyük bir memnıniyetle kullanmakta olduğum ve performansı da beni büyük ölçüde tatmin eden Dyson marka elektrli süpürgemin torba konuluna yerin kapağı kırıldı. Tamiri mümkün olmayacağı için servisleri arayarak parça değişim ücretini sormaya başladım. Herkes birbirinden farklı fiyat teklifleri veriyordu. Ben de bana en uygun fiyat teklifi veren Dyson Servis Kurtköy firması ile anlaşıp süpürgemi kendilerine teslim ettim.. Birkaç gün sonra da makinemi sorunu çözülmüş bir şekilde teslim aldım.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56