Dyson Servis Uğurmumcu

Elektrikli süpürgeler özellikle son yıllarda her evin olmazsa olmazı konumunda göster,ilen eşyaların başında gelmektedir. Çünkü minimum eforlar maksimum temizlik imkanı sağlayan elektrikli süpürgeler insanlara zaman bakımından olumlu bir verim verir. Fakat elektrikli süpürge satın alırken mutlak kaliteli bir süpürge almak gerekir.

Dyson süpürge de elektrikli süpürge alanında kendini kanıtlamış markaların başında gelmektedir.. Fakat çok sık kullanılan elektronik eşyaların da arıza yapması kaçınılmaz olacağı için Dyson süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

Dyson Servis Uğurmumcu firması olarak süpürgenizde yaşanan herhangi bir arıza, yedek parça ve aksesua, toz torbası değişim ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızdayız. Eğer Dyson marka süpürgenizde yedek parça, aksesuar, filtre, toz torbası, boru, hortum, başlık değişimi ihtiyaçlarınız varsa hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşıp talep etmiş olduğunuz hizmeti çok kısa bir süre içierisnde veriyor olacağız.

Hem de oldukça ekonomik fiyatlarla bu hizmete sahip olacaksınız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamızda alacağınız hizmete 1 yıl süreyle garanti sağlıyoruz. Bu kaliteli hizmetten hemen yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Uğurmumcu Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Uğurmumcu” üzerine 3 yorum

  1. 2 hafta önce evimizde kullandığımız Dyson marka süpürgemizin batarya kısmının bozulması üzerine Uğurmumcu Dyson Servise götürdük ve bize bataryanın değişiminin kısa süre içerisinde sağlanabileceğini söylediler. 3 gün sonra servise gitmeden ev adresimize değişmiş olarak bataryayı gönderdiler. Şu an bataryaya sahip elektrikli süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

  2. Uzun zamandır evimizde kullandığımız Dyson marka süpürgemizin bataryasının önce zayıflaması daha sonra da neredeyse hiç dayanmaması üzerine Uğurmumcu Dyson Servis ekibine götürdük ve bize bataryanın değişiminin uzun sürebileceğini söylediler. 3 gün sonra aradıklarında ben hala sürecin devam ettiğini düşünürken istediğimiz zaman süpürgemizi gelip alabileceğini belirten ekibi ve şubeyi çevremdeki herkese öneriyorum.

  3. Annem ve babamın yaşları ilerlediğinden beri yanlarında bir yardımcı ile yaşıyorlar. Biz de kardeşler olarak hepimiz de çalıştığımız ve yardımcı olamadığımız için onlara Anneler gününde Dyson markasına ait rsüpürge almıştık. Oldukça memnun bir şekilde kullandıkları robot süpürgelerinin parçası evlerindeki yardımcı abla tarafından kırılınca biz de tamiri için Dyson yetkili servisi aradık. İnternetten uzun araştırmalar sonucu iletişim bilgilerine ulaştığımız Dyson Servis Uğurmumcu servisi ellerinde yedek parça olmadığını söyledikleri halde ertesi gün bize olumsuz bir şekilde döneceklerini düşünürken telefon çaldığında süpürgemin sorununun çözüldüğünü haber verdiler. Oldukça güleryüzlü ekipleri olan ve problemlere profesyonel yaklaşıp kısa sürede sorun çözen bu ekibi çevremde Dyson markasına ait servis arayan herkese öneriyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56