Dyson Servis İçerenköy

Dyson marka elektrikli süpürgeler şüphesiz birçok evin tercih ettiği, birçok evin de tercih etmek istediği markalardan birisi olarak göze çarpar. Üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgeler her ne kadar diğer marka elektrikli süpürgelerden pahalı olsa da göstermiş olduğu performans ile verilen parayı sonuna kadar hak eden bir marka olarak bilinir.

Fakat elektrikli süpürgeler birer elektrikli cihazdır. Her elektrikli alet gibi markası Dyson olsa bile elektrikli süpürgelerde de birçok farklı arıza yaşanabilir. Günlük hayat akışının aksamaması adına bu arızların ivedilikle giderilmesi gerekir. Bu noktada kullanıcılar için işini düzgün yapan, kaliteli hizmet sunan bir teknik servis ihtiyacı doğar. Tam da burada devreye Dyson Servis İçerenköy şubesi girer.

İstanbul’un İçerenköy semtinde kaliteli hizmet sunan Dyson Servis İçerenköy işini oldukça profesyonelce yapan bir özel teknik servis firması olarak dikkatleri üzerine çekiyor. İlgili numaradan bizlere ulaştığınız taktirde adresinize geliyor, eğer arıza adresinizde çözülecek bir arızaysa adresinizde onarımını yapıyoruz. Büyük bir arızaysa alıp kendi yerimize götürüyor, onarımını yaptıktan sonra tekrar adresinize kadar getiriyoruz. Üstelik vermiş olduğumuz hizmet ya da parça değişimi için de 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Sizin de eğer Dyson marka elektrikli süpürgenizde herhangi bir arıza durumu yaşıyor iseniz hiç düşünmeden bizlere ulaşabilirsiniz.


İçerenköy Dyson Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis İçerenköy” üzerine bir yorum

  1. Uzun zamandır yeni süpürge arayışında olmam sebebi ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine karar verip Dyson markasının kablosuz süpürgesini satın aldık. Fakat yorumlarda kandırıldığımızı ve gerçeklik payı olmadığını anladık çünkü iyi bir süpürge olmadığı gibi çekim gücü berbat olan bir makine. Üstelik bu şikayetimizi İçerenköy Dyson servise iletmemize rağmen gelip kontrol için bir kere bile kontrol eden olmadı.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56