Dyson Servis Bulgurlu

İnsanlara bir evin olmazsa olmaz teknolojik ürünü ne diye sorarsak gelen cevapların büyük bir bölümü hiç şüphesiz elektrikli süpürge olur. Dyson markası da üretmiş olduğu elektrikli süpürgelerle birçok evin tercih ettiği elektrikli süpürge markalarından birisi olmuştur. Fakat her marka ya da her elektronik ürün gibi Dyson marka elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı çeşitli arızalar verebilmektedir.

Dyson Servis Bulgurlu merkezi profesyonel, başarılı, deneyimli elemanlarıyla bir arıza veya bakım gerektiğinde siz değerli kullanıcılara hizmet için hazır. Evin vazgeçilmez eşyalarından biri olan elektrik süpürgesinin küçük bir arızası bile hayatımızın düzenini bozabilir. Elektrik süpürgelerinin temizliği makinenin sağlığı açısından çok önemlidir. Bakım ve düzenli parça değişimi ile süpürgenizin sıkıntı çıkarma olasılığı düşer. Pazar günleri hariç haftanın her günü size destek sağlayan Dyson Servis Bulgurlu merkezine her zaman güvenebilirsiniz.

Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken parça var ise parçayı değiştiriyor ve işçiliğine de bir senelik bir parça değişim garantisi veriyoruz. Fiyatlarının uygunluğu ve kalitesine de güvenebilirsiniz. Bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Bulgurlu Dyson Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Bulgurlu” üzerine 2 yorum

  1. Birlikte 2 erkek yaşadığımız evimizde, çalıştığımız için ev işlerinde pratik olabilecek en iyi marka süpürgeyi ararken Dyson süpürgenin kullanıcı yorumlarıyla karşılaşarak elimizdeki süpürgeyi satın aldık. Fakat keşke almasaydık dedirtti çünkü geçen aydan itibaren çekmemeye başlayınca Bulgurlu Dyson Servise götürdük süpürgemizi. Üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala makinemizi teslim alamadık. Ne bu markayı ne de bu teknik servisi öneriyorum artık.

  2. Uzun zamandır annemin evindeyken de Dyson markasının süpürgelerini kullanmak çok istememe rağmen nasip evlendiğimde çeyiz dizerken almayaymış dedim ve gelin evime Dyson markasının Cyclone V10 model süpürge aldım. Süpürgemin garantisi yeni bitmişti ki geçen gün evi süpürürken önce süpürme performansı düştü. Toz torbasının bittiğini düşündüm ve kontrollerini yaptıktan sonra tekrar çalıştırmaya kalktım ve yine aynı problem devam edince Dyson Servis Bulgurlu ekibi gelip makinemi götürdüler. Uzun süre süpürgemden haber alamam kesin diye düşünürken 2 gün sonra arayan ekip makinemin problemini giderdiklerini haber verdiler. Güleryüzlü ve profesyonel ekibi ile verdikleri hizmeti çevremdeki herkese anlatıyor ve servis arayanlara kesinlikle bu servisi öneriyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56