Dyson Servis Kozyatağı

Bir elektronik cihazı onarmak ya da meydana gelmesi beklenen sorunları en aza indiren ve bunun için hizmet sağlayan kurumlar servis olarak adlandırılır. Dyson Servis Kozyatağı ekibi olarak biz de süpürgelerinizin sorunlarının çözümü, yedek parça temini ve bakımı için hizmetinizdeyiz.

Dyson ülkemizde çok yaygın kullanılan ve adını kanıtlamış markalar arasında yer alır. Bu markanın en bilinen ürünü ise elektrikli süpürgelerdir. Süpürgeler her gün sıklık ile kullanıldığı için en fazla arıza bildirimi olan ürünlerden bir tanesidir. Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken bir parça var ise parçayı değiştiriyor, üstelik taktığımız parçalara ve işçiliğe 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Çıkacak bir arızada elinden geldiğince makinenizin hayatını kurtarmaya odaklı olan firmamız, fiyatların uygunluğu ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktan asla taviz vermiyor.

Alanında uzman kişilerden oluşan, değerli müşterilerimizden de tam not alan güler yüzlü ekibimiz ile tüm bu hizmetleri vermek için bir telefon kadar uzağındayız. Elektrikli süpürgeniz için Kozyatağı ve çevresinde, en güvenli ve profesyonel teknik servis hizmeti için bizi arayabilir, fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.


Kozyatağı Dyson Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Kozyatağı” üzerine 2 yorum

  1. Dyson markasının v6 modeline ait elektrikli süpürgesini kullanıyorum ve geçen gün tozları alış gücünün zayıfladığını fark edince bataryasını internetten olmadı. İnternetten bakaraka değiştirdiğimde problem hallolacağını düşünüyordum. Fakat bataryayı değiştirmeme rağmen bir değişiklik olmadı. Ben de internetten numaralarını bulduğum Kozyatağı Dyson Servise getirdiğim süpürgemi incelediler ve değiştirdiğim bataryanın problemli olduğunu saptayarak getirdikleri yeni bataryayı taktılar ve çekim gücü artık çok yüksek bir şekilde çalışıyor.

  2. Dyson markasına ait V11 kablosuz dikey süpürge modelini uzun süredir kullanmama rağmen performansı bakımından çok yüksek performans gösterdiği için bir hayli memnunum. Geçenlerde süpürürken modunu seçmek istediğimde üstündeki tuşların basmadığını fark ettim. Önce tutukluluk yapıyordu daha sonra ise hiç basmamaya başlayınca Kozyatağı Dyson Servis şubesine ulaştım ve durumu bildirdim. Kendim birazdan süpürgemi götüreceğim ama merak ediyorum aranızda tuşlarla alakalı bu problemi yaşayan var mı?

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56