Dyson Servis Göztepe

Dyson markası hiç şüphesiz elektrikli süpürge denilince akla gelen ilk markalardan birisidir. Markanın süpürge dışında başka ürünü olsa da en bilindik ürünleri küçük ev eşyalarıdır. Elektrikli süpürge gibi gece – gündüz ya da her gün kullanılan bir elektronik eşyanın arıza vermesi de kaçınılmazdır.

Süpürgelerin neden arızalandığına dair kullanıcılar tarafından çok fazla soru gelse de süpürge arızalarının sebebi net olarak bilinmemek ile birlikte ürünün kullanım süresinin dolması, kullanıcıdan kaynaklanan hatalar, bakımının yapılmaması gibi birçok neden bulunabilir. Her ne sebepten olursa olsun günlük hayat akışının aksamaması adına bu arızların ivedilikle giderilmesi gerekir.

Dyson Servis Göztepe olarak süpürgelerinize ait bakım, yedek parça, arıza çözümü gibi hizmetleri verdiğimiz güler yüzlü, donanımlı, alanında uzman ve kendini sürekli geliştirmeye açık ekibimiz ile Göztepe ve çevresinde teknik servisi arayışındaysanız bir telefon kadar uzağınızdayız. İlgili telefon numarası üzerinden hemen bizlerle iletişime geçerek arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermeye hazır.


Göztepe Dyson Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Göztepe” üzerine bir yorum

  1. Uzun süredir birlikte çalıştığım ve ben işteyken evde temizlik işlerime yardımcı olan abla en son geldiğinde Dyson marka elektrik süpürgemin boru ile hortumu arasında olan kısmı plastik kısmı kırdı. Ne diyeceğimi bilemeden Göztepe Dyson Servisi arayarak makineye bakmak icin gelmelerini rica ettim. Akşam üstü gelen ekip uygun parça bulmakta zorlanabileceklerini söyleyerek makineyi götürdü ve ertesi gün beni şaşırtarak beklemediğim bir şekilde makinemi tamir edilmiş halde geri getirdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56