Dyson Servis Erenköy

Elektrik süpürgeleri insan hayatına kazandırdığı pratiklikten dolayı her evin olmazsa olmaz konumuna gelen elektronik eşyaların başında gelmektedir. Çünkü elektrikli süpürgeler sayesinde temizlik ihtiyacı çok kolay ve kısa bir şekilde sağlanmaktadır. Bununla birlikte hem zamandan hem de iş gücünde harcanacak enerjiden tasarruf edilir.

Ancak her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu noktada işini en doğru şekilde yapabilen bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Dyson Servis Erenköy olarak uzun yıllardır elektrikli süpürge onarımı, yedek parça ve aksesuar temininde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadromuzla Dyson marka süpürgenizde oluşan her türden arızanızı yerinizde tespit ediyoruz.

Eğer mümkünse yerinizde tamiratını yapıyoruz. Fakat büyük bir arıza var ise kendi yerimize götürüp tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getirip teslim ediyoruz. Tüm bu hizmetin sonunda teknik desteği asla kesmiyor, verdiğimiz hizmet ve yapılmışsa parça değişimine de 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Siz de bu kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz sizlere her daim hizmet vermeye hazır.


Erenköy Dyson Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Dyson Servis Erenköy” üzerine 2 yorum

  1. Dünya kadar para verip aldığım dyson markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses geliyor ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınıyor. Daha alalı 2 ay olmadı ama internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Erenköy Dyson Servisi de problemi kendilerinin gideremeyeceğini söyleyerek derdimize derman olmadan gittiler. Kullanıp da memnun olduğunuz bir Dyson teknik servisi var mı yoksa hepsi mi böyle?

  2. Erenköy semtinde sahibi olduğumuz bir resim atölyesi var. Sürekli dışarıdan konuklar geldiği için temizliğe fazlasıyla önem veriyoruz. Bu yüzden elektrikli süpürge satın alacağımız zaman uzun araştırmalar sonucunda muadillerinden biraz daha pahalı olan Dyson marka elektrikli süpürge satın almıştık. Genel olarak da süpürgemizin performansından oldukça memnunuz. Fakat geçtiğimiz hafta atölyemizi süpürdüğümüz sırada süpürgenin üçgen yer aparatı ile süpürge arasındaki bağlantı, halıyı süpürme esnasında kırıldı. İşimizden dolayı sorunumuzun acilen çözülmesi gerekiyordu ve kısa süre içerisinde Dyson Servis Erenköy şubesi ile iletişime geçtik. Oldukça fazla hızlı ve programlı bir şekilde çalışan ekip, çok kısa sürede elektrikli süpürgemizin onarımını yapıp, sıkıntımızı gidererek bizi rahatlattılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56