Dyson Servis Yahyakaptan

Ev eşyaları iş bölümü olan evler için sürekli kullanılan ve temizlik oldukça kullanıldığı için demirbaş eşyalardan olarak bilinir. Bu sebepten ötürü sürekli kullanılacak olan eşyaların da dayanıklı, kaliteli ve alanında ün yapmış güvenilir markalardan olması gereklidir. Dyson markası beyaz eşya ve mutfak eşyaları arasında kendini kanıtlamış olup markaya ait en sevilen beyaz eşya çeşidi ise süpürgelerdir.

Süpürgeler bebekli ve evcil hayvanlı ev hanımlarının her türlü zamanda kurtarıcısı olarak bilinir. Tabi bu bağlamda sürekli kullanılacak olan bir beyaz eşyanın arızalanması da kaçınılmaz olmaktadır. Bu sebep ile bu aşamada kullanıcıların ilk aradıkları şey güvenilir bir teknik servistir. Dyson Servis Yahyakaptan ekibi olarak bu arayışınızı sonlandırmak için bir telefon kadar uzağınızda size hizmet vermek üzere taleplerinizi bekliyoruz.

Bulunduğu çevrede güvenilir, sorumlu, uzman ekibe sahip bir teknik servis arıyorsanız şubemiz ve ekibimiz tam size göre. İlgili telefondaki müşteri hizmetlerimizden randevu almak için bize ulaşabilirsiniz. Ekip olarak müşteri memnuniyetini odak noktamıza koyduğumuz için memnun kalacağınızın garantisinin yanında yaptığımız arıza, bakım, yedek parça değişimi, hortum, filtre, aksesuar için de 1 yıl garanti veriyor ve makinelerinizi evinizden alıp evinize bırakıyoruz.


Yahyakaptan Dyson Servisi
Çağrı Merkezi:850 495 07 18
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10
Call Now Button444 78 56