Dyson Servis Kartepe

Süpürge deyince son zamanlarda akla gelen markalardan birisi olan Dyson markası yıllardır süpürge ürünlerini üretmekte ve bu alanda kendini kanıtlamış bir markadır. Dyson markasına ait yetkili teknik servis ağımız yıllar boyunca büyümüş ve artık bulunduğu bölge üzerinden yaygın hizmet ağı elde etmiştir.

Onlardan birisi olan Dyson Servis Kartepe şubemiz bugün, uzman, güvenilir ve organize teknisyenleri ile donatılmış haftanın neredeyse her günü sizlere hizmet vermek için hazırdırlar. Dyson servisimizin uzmanları minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti etmenin yanında yaptığı yedek parça, filtre değişimi ve bakım gibi konularda da 1 yıl garantisi vardır. Bu bağlamda servisimizi kullanan müşterilerin de geri dönüşü oldukça olumlu olduğunu bildirmek isteriz.

Ekibimiz ve şubemiz, size uzman kadrosu ile elektrikli süpürgelerinizin arıza, bakım, onarımını yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir. İstediğiniz zaman iletişim bilgilerinden bize ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsiniz. Her türlü arıza, bakım, onarım hizmeti veren servisimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti eder sorununuzu çözeceğimizin teminatını vereceğimizi bildirmek isteriz.


Kartepe Dyson Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 88 04
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Kartepe” üzerine bir yorum

  1. Kendim fanatik bir hayvan severim ve bu nedenle evimde birçok kedi ve köpek besliyorum. Ancak hayvansever olduğum kadar titiz birisi de olduğum temizliğe ekstra önem veriyorum. Bundan dolayı her temizlik ürünümü kaliteli. Elektrikli süpürge terihimi de biraz pahalı ama aynı zamanda çok kaliteli bir marka olan Dyson markasından yana kullanmıştım. Uzun süredir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım elektrikli süpürgemin geçen gün filtresinde bir problem yaşadım. Yukarıda da belirttiğim gibi titiz birisi olmamdan ötürü vakit kaybetmeden hemen yakınımda bulunan Dyson Servis Kartepe şubesi ile iletişime geçtim. Kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi aynı gün elektrikli süpürgemi tamir etti. Kendilerine teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56