Dyson Servis Florya

Dyson markası, elektrikli süpürge alanında üretim yapan ve bu alanda kendini kanıtlamış, sürekli kendini geliştiren markalardan birisidir. Ayrıca Dyson, çalıştığı firmaları belirlerken kaliteyi her zaman ön planda tutmakta olan bir firma olmakla birlikte çalışma prensibi olarak disiplin, marka sadakatinde gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerle de saygın bir kariyer yapmış durumdadır. Konu elektronik eşyalar olunca, markanın kalitesine bakmaksızın arızalar ile karşılaşılabilmektedir.

Dyson markasına ait elektrikli süpürgelerde kullanıcıların da en çok sorduğu sorulardan birisi arızaların neyden kaynaklandığı. Fakat bu hiçbir zaman hiçbir elektronik eşya için cevabı net olan bir soru olmadığı için elektrikli süpürgeniz arızalandığında teknik servise ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Biz de Dyson Servis Florya şubesi olarak Florya ve çevresinde, arıza, montaj, bakım hizmetleri veren bir ekibiz. Ekibimiz alanında uzman, profesyonel kadrosu ile arızanın yanında montaj ve yedek parça tedariği de sağlayan bir ekip olarak kullanıcılardan da oldukça olumlu yorumlar alıyor. Eğer ki elektrikli süpürgeniz ile alakalı bir problem yaşıyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.


Florya Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Florya” üzerine 2 yorum

  1. 2 yaşındaki küçük kızımın uykusu çok hafif ve uyku problemimiz var diye maalesef ki elektrikli süpürgemi sırf bu problemi baz alarak uzun araştırmalar sonucu Dyson markasının elektrikli süpürgesini aldım. Gerçekten de makinemin performansından da çok memnundum. Fakat geçen gün ben temizlik yaparken oyun oynayan kızım oyuncağını makineye vurarak kapak kısmını çatlattı. Florya Dyson Servisi arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip süpürgemi alan ekip çatlak kapağı yepyeni bir şekilde geri getirdi.

  2. Evimde bir adet evcil hayvanım bir de küçük bebeğim olduğu için sessiz olmasını istiyordum ve süpürgemi sırf bu problemi baz alarak uzun araştırmalar sonucu Dyson markasının elektrikli süpürgesini aldım. Performansından da çok memnun olduğum süpürgemin geçen gün ben temizlik yaparken kapak kısmının kırılması üzerine Florya Dyson Servis yetkililerini arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip süpürgemi alan ekip çatlak kapağı yepyeni bir şekilde geri getirdi.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56