Dyson Servis Ataköy

Dyson markası üretmiş olduğu kaliteli ve yüksek performanslı elektrikli süpürgelerle birçok kullanıcının tercih ettiği markalar arasında ilk sırada bulunuyor. Ancak ne yazık ki her markada olduğu gibi Dyson marka süpürgelerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir. İşte bu noktada devreye giren biz; Dyson Servis Ataköy olarak elektrikli süpürgenizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Misyonumuz sizleri asla mağdur etmemek ve vereceğimiz kaliteli hizmetler ile siz değerli müşterilerimizi her şartta memnun etmektir. Bunun yanı sıra vermiş olduğumuz hizmet ve bizden alınan tüm yedek parça, aksesuarlara da 1 yıl süreyle garanti sağlıyoruz.

İstanbul’un Ataköy semtinde bulunan firmamız elektrikli süpürge tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Dyson süpürge ile ilgili onarım, yedek parça veya herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla sizlere hizmet vermekten keyif ekibimizle sizleri bekliyoruz.


Ataköy Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Ataköy” üzerine 2 yorum

  1. 1 ay önce Dyson marka elektrik süpürgemizi çekim gücünün ilk aldığımızdaki gibi olmaması sebebiyle Ataköy Dyson Servis ile iletişime geçerek onlara teslim ettik. Bakımının yapılacağı ve ardından da filtresinin değişeceğini söylemelerine rağmen üzerinden 3 hafta geçti ve hala süpürgemizi geri teslim alamadık. Servisi arayıp sorduğumuzda ise yedek parçasının yurtdışından geleceği söylenerek oyalanıyoruz. Bir daha asla bu servisi kullanacağımı sanmıyorum.

  2. Bu dönemde en fazla yaptığımız şey ev temizlemek olduğu için bozulan süpürgemiz yerine en kaliteli ve en tercih edilen marka olan Dyson markasının elektrikli süpürgesini aldık. Fakat geçen gün çekim gücünde problem yaşamaya başlayınca Ataköy Dyson Servis ile iletişime geçerek onlara teslim ettik. Bakımını yapıp filtresi ile alakalı problemleri hallederek tarafımıza geri teslim ettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56