Dyson Servis Topkapı

İlk çağlardan bu yana Dünyadaki en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi de temizlik ihtiyacıdır desek yalan olmaz herhaşde. Değişen koşullar ve teknolojinin de ilerlemesiyle eskiler yerini yeni aletlere bırakmıştır. Modern dünyada da artık ev temizliği denilince akla gelen ilk eşya şüphesiz süpürgelerdir.

Piyasada da kullanım yerine, markasına, fiyatına, filtre özelliklerine göre binlerce süpürge bulunmaktadır. Hâl böyle olunca da binlerce seçenek arasından eleyerek aldığımız süpürgeler arızalandığında bize en yakın servisi aramamız kaçınılmaz olur. Fakat önemli olan doğru servisi bulabilmektir.

Dyson Servis Topkapı olarak biz, ihtiyaç duyduğunuz an bir telefon kadar yakınınızda olacağız. Hızlı ve güvenilir servisimizle yaşadığınız sorunun çözümü için çalışıyoruz ve her zaman sizin için çalışmaya devam edeceğiz. Dyson süpürgeniz arıza yaptığında yenisini almak yerine bizimle iletişime geçerek her zaman sizin için özveriyle çalışan ekibimizden profesyonel destek alabilir ve sorunun en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerin istekleri ve memnuniyetini her şeyden önce tuttuğumuzu bilmenizi isteriz. Güvenilir, profesyonel, güler yüzlü servisimizle her daim hizmetinizdeyiz


Topkapı Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Topkapı” üzerine 3 yorum

  1. Tavsiye üzerine aldığım ve bu zamana kadar da aldığıma hiç pişman olmadığım Dyson markasına ait süpürgemi geçen gün çalıştırırken makineden dışarıya toz çıkmaya başladı ve makinemin motorunun ısındığını fark ettim. Fişinden anında çıkarıp Topkapı Dyson Servise götürdüm ve bana motorundan kaynaklanan arızadan ötürü 1 haftadan önce tamirinin mümkün olmadığını söylediler. Üzerinden 2 hafta geçti hala problem çözülemedi, bu servisi asla önermiyorum ilgisiz oldukları kadar da bilgisizler.

  2. Haftanın iki günü ablamın bebeğine bakıyorum aynı apartmanda olduğumuz için Bebeğin annesi çalıştığı için sırf yardım olsun diye arada ev işlerine de yardımcı oluyorum. Geçen gün yine ablamın evinde Dyson marka süpürgenin başlık kısmını bir yere çarparak kırdım. Hemen servisi aradığımızda ve 1 saat içerisinde gelen Topkapı Dyson Servis süpürgeyi aldı ve ertesi gün hasarı tamir etmiş bir şekilde makineyi teslim ettiler.

  3. Çalışan ev hanımlarının en büyük derdi evin sürekli süpürülmesi gerektiği için ev temizliği. Bu sebeple süpürge alırken en dikkat ettiğim özelliklerde birinci sırada pratik bir şekilde süpürebilmek geliyor. İkinci sırada ise evimde 2 kedim ve 3 yaşında bir kızım olduğu için emiş ve süpürme gücünün iyi olması. Bu kriterlerime uyan süpürge arayışındayken Dyson markasına ait V11 Absolute Extra modeli ile karşılaştım ve satıcı tam da uyan özelliklerinden bahsedince şansımı bu modelden kullandım. Geçenlerde başlık kısmı bozulunca Dyson Servis Topkapı ile iletişime geçtim. 2 saat içerisinde yanlarında yedek parça ile gelen ekip problemimi yerinde ve kısa sürede gidererek beni bu mağduriyetten kurtarmış oldular.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56