Dyson Servis Sarıgazi

Elektrikli süpürgeler her evin olmazsa olmaz olarak nitelendirilen eşyaların başında gelmektedir. Fakat her elektronik eşyanın bir zaman sonra kullanım süresinin dolduğunu ya da yanlış kullanıma bağlı olarak arızalanıp ömrünün bittiğini biliyoruz.

Bu sebep ile elektrikli süpürgeler de dahil, elektronik eşyaları kullanım talimatlarına göre kullanmanın yanında bakım zamanı geldiği zaman da bakımlarını ihmal etmememiz gerekir. Dyson markası ise en çok tercih edilen markalardan biri olup, elektrikli süpürgeleri en rağbet görülen ürünleri arasındadır. Dyson Servis Sarıgazi şubesinde güler yüzlü, alanında uzman ve yine alanında kendini geliştirmeye oldukça meraklı ve hevesli kadromuzla kombi ile alakalı her sorununuza çözüm olabilmek için hizmetinizdeyiz.

Servislerin hizmetini almadan önce en fazla merak edilen işlemlerden bir tanesi de ekonomik kısmı oluyor. Bu sebep ile müşterilerin hizmet öncesi fiyatlandırma kısmının nasıl olduğuna dair sorular fazlası ile geliyor. İlgili iletişim kanallarından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizdeki arkadaşlara sorularınızı yöneltip, konular ile alakalı merakınızı giderebilirsiniz.


Sarıgazi Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Sarıgazi” üzerine 2 yorum

  1. Evimde uzun süredir Dyson markasının elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Çekim gücünden çok memnunum fakat sürekli toz haznesinin tıkanma problemini yaşıyordum. Bu sorunu bu kadar sık yaşamamın normal olmadığını düşünerek Sarıgazi Dyson Servis ile iletişime geçerek gelip makineyi görmelerini istedim. Gelen teknik ekip oldukça profesyonel bir şekilde makineyi incelemelerine rağmen makinede bir problem olmadığını ve bu modelin özelliğinden ötürü bu problemi yaşayan çok fazla olduğunu söylediler. Bu yüzden bu modeli ya da direkt bu markayı almak isteyenler varsa bunu göz önünde bulundurarak alsınlar derim.

  2. Evimde uzun süredir memnuniyetle Dyson markasının elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Çekim gücünden çok memnunum fakat sürekli tıkanma problemi yaşanıyordu ve bu sorunu çözemiyordum. Bu sorunun üstüne kendime Dyson yetkil servisi ararken Sarıgazi Dyson Servis iletişim bilgilerini buldum ve kendileri ile iletişime geçerek gelip makineyi görmelerini istedim. Gelen teknik ekip oldukça profesyonel bir şekilde makineyi inceleyip filtresini değiştirerek mağduriyetimi giderdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56