Dyson Servis Güneşli

Dyson Servis Güneşli olarak özel teknik servis alanında deneyimli, başarılı, profesyonel teknik elemanlarıyla kaliteli hizmetinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize profesyonel teknik hizmet sağlıyoruz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü Dyson Servis Güneşli merkezine ulaşabilirsiniz.

Dyson Süpürgenizin emiş gücünün azalması, motor temizlemesi vb. sorunlarında bir telefonla özel teknik servisten yardım alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturulduktan sonra önce adresinize geliyor, eğer adresinizde halledilecek bir arıza ise aynı gün adresinizde onarımı gerçekleştiriyor. Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken bir parça var ise parçayı değiştiriyor, üstelik taktığımız parçalara ve işçiliğe 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Çıkacak bir arızada elinden geldiğince makinenizin hayatını kurtarmaya odaklı olan firmamız, fiyatların uygunluğu ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktan asla taviz vermiyor.

Siz de Dyson Servis Güneşli merkezine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ekibimizden alacağınız ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekibimiz Dyson süpürge cihazınızı alacak istediğiniz onarımı gerçekleştirdikten sonra tekrar size teslim edecektir.


Güneşli Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Güneşli” üzerine 2 yorum

  1. Evimde kullandığım Dyson marka elektrikli süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Fakat geçen gün nolduğunu anlamadan birdenbire hiçbir tozu cekmemeye başlaması üzerine Güneşli Dyson Servisi aradım. Anca kendilerinin yakından baktıktan sonra bir şey söyleyebileceklerini belirtmeleri üzerine vakit kaybetmeden şubelerine götürüp süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

  2. Evimde çok fazla elektrik süpürgesi markası kullandım fakat Dyson marka elektrikli süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerden olduğunu söyleyebilirim. Fakat geçen gün nolduğunu anlamadan birdenbire hiçbir tozu cekmemeye başlaması üzerine Güneşli Dyson Servisi aradım. Gelip elektrik süpürgemi kapıdan alan ekip 1 hafta içerisinde eskisinden daha güzel çekim gücüne sahip olarak geri getirdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56