Dyson Servis Teşvikiye

Dyson Servis Teşvikiye olarak yılların vermiş olduğu deneyimle elektrikli süpürge alanında onarım, yedek parça, tamirat, ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuzla tamirat talebnize karşın elektrikli süpürgenizin tamiri tüm detaylarına kadar özenle yapılır. Tamirat esnasında parça değişimi yapılması gerekiyorsa değişim yapılmadan önce sizlere sorulur. Ardından sizlerin onayıyla parça değişimi yapılır.

Elektrikli süpürgeleriniz için kullanılacak tüm yedek parçalar birinci sınıf kalitededir ve 1 yıl süreyle firmamız tarafından garanti altındadır. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, elektrikli süpürgenizde yaşanan her türden arızayı en kaliteli hizmeti sunarak gidermektedir. Bunun yanı sıra yedek parça ve aksesuarlar için de gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız her konuda daima müşterisinin yanındadır. En düzgün ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sağlayan firmamız piyasada takdir edilen firmaların başında gelmektedir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazırız.


Teşvikiye Dyson Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

“Dyson Servis Teşvikiye” üzerine 3 yorum

  1. Dyson markasına ait V8 model el süpürgesi aldım. Bu makineyi normal kullandığım elektrikli süpürgenin yanında pratik ev işlerim için daha kullanışlı olacağını ve çok işe yaracağını düşünüyordum. Fakat ilk haftadan bataryası bitti ve Teşvikiye Dyson Servisi arayıp problemimi anlattığımda gelen ekip süpürgemi alıp götürüp bataryasını değiştirerek geri getirdi. Buna rağmen aynı problem çözülmemiş olarak devam ediyor. Bataryanın orijinal olmayacağı geldi aklıma başka servislere de danışacağım fakat bu problemi yaşayan var mı aranızda?

  2. Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi kullandığımdan beri daha rahatım. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce arıza olduğunu hemen fark ettim. Teşvikiye Dyson Servis şubesine götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin problemi olduğunu söyleyeceklerini zannederken tamir olduğunu ve gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım. Eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

  3. Nişantaşı’nda kampüs karşısında bir gel-al tarzı işlettiğimiz bir cafemiz var. İçeride evcil dostumuz olan köpeğimizi ve dışarıda kedileri soğuktan korumkak için beslediğimiz için süpürgemizi değiştirirken bu faktörü de göz önünde bulundurduk. Piyasada da oldukça revaçta olan Dyson markasına ait cinetic big ball model süpürgeyi aldık ve garantisinin bitmesinin üzerinden 1 sene gibi bir süre sonra makinemizi çalıştırırken önce ses çıkarmaya daha sonra ise emiş gücünde azalma olmaya başladı. Yana yakıla Dyson Yetkili Servisi ararken internetten okuduğumuz tavsiyeler üzerine Dyson Servis Teşvikiye şubesi ile iletişime geçtik. Önce bizi telefondan yönlendiren daha sonra da olmayınca süpürgemizi almaya gelen ekip 2 gün gibi bir zaman içerisinde süpürgemizi yapılmış bir şekilde geri getirdiler. Hem profesyonel hem de güleryüzlü bu ekibi çevremdeki tüm Dyson kullanıcılarına öneriyorum.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56